Willa Kalinówka

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGBV Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

GBV Sp. z o.o. z przyjemnością pragnie Państwu zaprezentować zespół dziesięciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Położone we wschodniej części Lublina (Kalinówka), bezpieczne, całkowicie ogrodzone osiedle jest znakomitym miejscem do zamieszkania i rekreacji. Łączna powierzchnia budynku wraz z garażem: 150 m2. Dodatkowo możliwość adaptacji strychu: 24 m2 (pełnej wysokości).Stan developerski obejmujący wybudowanie domu z garażem , elewacja i stolarką okienną obejmuje: – działka 455 mkw. , – udział w drodze wewnętrznej 100mkw., – wybudowanie budynku z dachem pokrytym gontem bitumicznym szarym w sześciokąt , – docieplenie styropianem i kompletną elewacją zewnętrzną z płytką kamienną wraz z garażem , – wszystkich instalacji wewnętrznych wraz z przyłączami, – piec + grzejniki, – parapety zewnętrzne, – wylewki betonowe pod podłogi , – konstrukcja schodów, – ścianki działowe / rozmieszczenie ścianek wg. życzenia nabywcy/, – tynki wewnętrzne , – stolarka okienna PCV, – drzwi wejściowe, – brama garażowa , – ogrodzenie budynku / oprócz ogrodzenia od strony ogrodu oddzielającego obie połówki bliźniaka – do wykonania we własnym zakresie/ plus bramka wejściowa ,wjazdowa i śmietnikowa, ścieżki dojściowe i opaska dookoła budynku .

Inwestycja Willa Kalinówka znajduje się w Kalinówce, ul. Zorza (5.4 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera GBV Sp. z o.o..

Inwestycja Willa Kalinówka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Willa Kalinówka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GBV Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Willa Kalinówka

Wyjeżdżając z Lublina ulicą Męczenników Majdanka w kierunku Świdnika / Piask, mijamy po lewej stronie osiedle Felin, dojeżdżamy do Kalinówki. Vis-a-vis salonu Audi w Kalinówce skręcamy w prawo (w kierunku ulicy Głuskiej) i po przejechaniu około 150 / 200 m skręcamy w pierwszą ulicę boczną w lewo. Po przejechaniu około 150 m jesteśmy przy działkach, na których będą stały domy. Od tego miejsca do osiedla Felin jest 2,5 km, a do Macro Cash&Carry; około 5,5 km. Działki te jak widać są położone w bardzo ładnej okolicy, a do tego oddalenie około 300 m od ulicy głównej zapewnia ciszę i spokój. Dojazd do centrum zajmuje nie więcej niż 10 minut.

Powiat lubelski to region o powierzchni 1680 km2, składający się 16 gmin, w których leżą dwa miasta i ponad 350 wsi. Obszar leży na Wyżynie Lubelskiej, w dorzeczu Wisły i zamieszkiwany jest przez ok. 145 000 osób. Poza Wisłą, płyną tędy rzeki Bystrzyca i Wieprza. Znajdują się tu dwa parki krajobrazowe i cztery obszary krajobrazu chronionego. Stopień urbanizacji jest niewielki, co gwarantuje spokój i ciszę. Niemniej jednak infrastruktura społeczna dostosowana jest do potrzeb mieszańców. Łącznie działa tu ponad 70 szkół podstawowych i ponad 20 gimnazjów, a także 8 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są tu dwa szpitale powiatowe, 42 apteki. Rozwinięte jest zaplecze sportowe i kulturalne, a mieszkańcy mają swobodny dostęp do sklepów wielobranżowych i specjalistycznych. Mieszczą się tu m.in. trzy pływalnie, cztery stadiony, a także 17 bibliotek publicznych i 9 ośrodków oraz centrów kultury. W powiecie dobrze rozwinięta jest infrastruktura drogowa, a najważniejszymi trasami są europejska E373 oraz drogi krajowe nr 19 i 82. Biegną tędy cztery drogi wojewódzkie, a ok. 3 km od granicy powiatu leży port lotniczy.

Komunikacja

Powiat lubelski leży na skrzyżowaniu bardzo ważnych tras o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Biegnie tędy transkontynentalna trasa E373, która przy granicy powiatu przecina się z drogami krajowymi nr 19 i 82. Przebiegają tędy także drogi wojewódzkie nr: 747, 822, 830 i 835. Ok. 3 km od wschodniej granicy powiatu mieści się Port Lotniczy Lublin.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Kalinówka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Willa Kalinówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3611 - Zorza - fabryka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Kalinówka znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Tosia" w Lublinie w odległości 570 m.

Data publikacji: 04.10.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie