Willa Kalinówka

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zorza, oferowane bezpośrednio przez GBV Sp. z o.o.

lubelski, Kalinówka, ul. Zorza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Kalinówka

7 zdjęć

Willa Kalinówka
Willa Kalinówka
Willa Kalinówka
Willa Kalinówka

Opis Inwestycji

GBV Sp. z o.o. z przyjemnością pragnie Państwu zaprezentować zespół dziesięciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Położone we wschodniej części Lublina (Kalinówka), bezpieczne, całkowicie ogrodzone osiedle jest znakomitym miejscem do zamieszkania i rekreacji. Łączna powierzchnia budynku wraz z garażem: 150 m2. Dodatkowo możliwość adaptacji strychu: 24 m2 (pełnej wysokości).

Stan developerski obejmujący wybudowanie domu z garażem , elewacja i stolarką okienną obejmuje: – działka 455 mkw. , – udział w drodze wewnętrznej 100mkw., – wybudowanie budynku z dachem pokrytym gontem bitumicznym szarym w sześciokąt , – docieplenie styropianem i kompletną elewacją zewnętrzną z płytką kamienną wraz z garażem , – wszystkich instalacji wewnętrznych wraz z przyłączami, – piec + grzejniki, – parapety zewnętrzne, – wylewki betonowe pod podłogi , – konstrukcja schodów, – ścianki działowe / rozmieszczenie ścianek wg. życzenia nabywcy/, – tynki wewnętrzne , – stolarka okienna PCV, – drzwi wejściowe, – brama garażowa , – ogrodzenie budynku / oprócz ogrodzenia od strony ogrodu oddzielającego obie połówki bliźniaka – do wykonania we własnym zakresie/ plus bramka wejściowa ,wjazdowa i śmietnikowa, ścieżki dojściowe i opaska dookoła budynku .

Inwestycja Willa Kalinówka znajduje się w Kalinówce, ul. Zorza (5.4 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez GBV Sp. z o.o.

Inwestycja Willa Kalinówka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Willa Kalinówka nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GBV Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wyjeżdżając z Lublina ulicą Męczenników Majdanka w kierunku Świdnika / Piask, mijamy po lewej stronie osiedle Felin, dojeżdżamy do Kalinówki. Vis-a-vis salonu Audi w Kalinówce skręcamy w prawo (w kierunku ulicy Głuskiej) i po przejechaniu około 150 / 200 m skręcamy w pierwszą ulicę boczną w lewo. Po przejechaniu około 150 m jesteśmy przy działkach, na których będą stały domy. Od tego miejsca do osiedla Felin jest 2,5 km, a do Macro Cash&Carry; około 5,5 km. Działki te jak widać są położone w bardzo ładnej okolicy, a do tego oddalenie około 300 m od ulicy głównej zapewnia ciszę i spokój. Dojazd do centrum zajmuje nie więcej niż 10 minut.

Powiat lubelski to region o powierzchni 1680 km2, składający się 16 gmin, w których leżą dwa miasta i ponad 350 wsi. Obszar leży na Wyżynie Lubelskiej, w dorzeczu Wisły i zamieszkiwany jest przez ok. 145 000 osób. Poza Wisłą, płyną tędy rzeki Bystrzyca i Wieprza. Znajdują się tu dwa parki krajobrazowe i cztery obszary krajobrazu chronionego. Stopień urbanizacji jest niewielki, co gwarantuje spokój i ciszę. Niemniej jednak infrastruktura społeczna dostosowana jest do potrzeb mieszańców. Łącznie działa tu ponad 70 szkół podstawowych i ponad 20 gimnazjów, a także 8 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są tu dwa szpitale powiatowe, 42 apteki. Rozwinięte jest zaplecze sportowe i kulturalne, a mieszkańcy mają swobodny dostęp do sklepów wielobranżowych i specjalistycznych. Mieszczą się tu m.in. trzy pływalnie, cztery stadiony, a także 17 bibliotek publicznych i 9 ośrodków oraz centrów kultury. W powiecie dobrze rozwinięta jest infrastruktura drogowa, a najważniejszymi trasami są europejska E373 oraz drogi krajowe nr 19 i 82. Biegną tędy cztery drogi wojewódzkie, a ok. 3 km od granicy powiatu leży port lotniczy.

Komunikacja

Powiat lubelski leży na skrzyżowaniu bardzo ważnych tras o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Biegnie tędy transkontynentalna trasa E373, która przy granicy powiatu przecina się z drogami krajowymi nr 19 i 82. Przebiegają tędy także drogi wojewódzkie nr: 747, 822, 830 i 835. Ok. 3 km od wschodniej granicy powiatu mieści się Port Lotniczy Lublin.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Kalinówka ?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Kalinówka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Willa Kalinówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3611 - Zorza - fabryka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Kalinówka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Kalinówka znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Tosia" w Lublinie w odległości 570 m.

Data publikacji: 04.10.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: