Osiedle Kosynierów

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGaladom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Już wybudowane domy w zabudowie szeregowej przy ul. Kosynierów w Lublinie.Każdy z lokali posiada własny garaż oraz taras z ogródkiem.Domy w stanie deweloperskim.Na parterze znajduje się tzw. strefa dzienna z salonem, otwartą kuchnią, WC i wyjściem na taras.Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie, łazienka oraz pralnia.Atrakcyjna lokalizacja – spokojne osiedle domków jednorodzinnych, szybki dojazd do Centrum, blisko centrów handlowo-rekreacyjnych (IKEA, OLIMP).Już gotowe do odbioru.Zapraszam do kontaktu.

Inwestycja Osiedle Kosynierów znajduje się w Lublinie, ul. Kosynierów 70A (3.8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Galadom S.A..

Inwestycja Osiedle Kosynierów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kosynierów pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 112 metrów kwadratowych w cenie od 700 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Galadom S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 9 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 278 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: w garażu.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kosynierów

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kosynierów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Osiedle Kosynierów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Goździkowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kosynierów znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "entliczek-pentliczek 2" w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kosynierów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się od i do, w odległości 300 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kosynierów w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.11.2019

Data aktualizacji: 01.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie