Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Willowy Jastków - etap II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Jastków, oferowane bezpośrednio przez

FS Nieruchomości S.A.

lubelski, Jastków, Jastków

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Willowy Jastków - etap IIOsiedle Willowy Jastków - etap II

14 zdjęć

Osiedle Willowy Jastków - etap II
Osiedle Willowy Jastków - etap II
Osiedle Willowy Jastków - etap II
Osiedle Willowy Jastków - etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 11 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Willowy Jastków to projekt domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany 15 minut jazdy od centrum Lublina.

Domy mają powierzchnię 146m2 a każdy z nich usytuowany jest na własnej działce.

Wyjątkowy system ratalny!

Ostatnie domy z etapu II poza doskonałą ceną, objęte są systemem ratalnym pomagającym klientom w okresie trudno dostępnych kredytów hipotecznych. Przy przeniesieniu własności wpłacamy 400.000 zł potem 24 raty po 5000 zł a dopiero po 2 latach reszta ceny domu. BEZ ODSETEK.

Zadzwoń i poznaj szczegóły!

Gmina Jastków położona jest między dolinami rzeki Ciemięgi i Czechówki. Jest to miejsce bogate w atrakcje przyrodnicze oraz pamiątki historyczne. Nasze osiedle zostało zaprojektowane z troską o jego przyszłych mieszkańców. Duże działki dają przestrzeń, która pozwala w pełni cieszyć się z własnego domu. Inwestor z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i stabilną sytuacją finansową gwarantuje serwis w trakcie i po zakończeniu budowy.

Lokalizacja

Nasza inwestycja położona jest blisko głównej arterii łączącej Lublin z Warszawą

Własny ogródek

Przy każdym domu znajduje się duży ogród.

Wysoka jakość

Wysokie standardy nadzoru jak i jakość użytych materiałów dają gwarancję wieloletniej bezproblemowej eksploatacji

Inwestycja Osiedle Willowy Jastków - etap II znajduje się w Jastkowie (5 km od Lublina), została zrealizowana przez FS Nieruchomości S.A.

Inwestycja Osiedle Willowy Jastków - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Willowy Jastków - etap II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców FS Nieruchomości S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Willowy Jastków jest doskonale skomunikowane z Lublinem.

Położone jest przy obwodnicy Lublina, trasy Warszawskiej, oraz drogi ekspresowej Lublin-Warszawa. Przy drodze gminnej znajduje się przystanek komunikacji miejskiej MPK Lublin (linie 20 i Zielona). Od Lublina dzieli nas jedynie kilkanaście minut drogi.

Nasze osiedle to miejsce szczególne, ponieważ jest zlokalizowane na wzgórzu nad bardzo urokliwą rzeką Ciemięgą. Okolica oferuje piękne widoki i idealny mikroklimat.

Powiat lubelski to region o powierzchni 1680 km2, składający się 16 gmin, w których leżą dwa miasta i ponad 350 wsi. Obszar leży na Wyżynie Lubelskiej, w dorzeczu Wisły i zamieszkiwany jest przez ok. 145 000 osób. Poza Wisłą, płyną tędy rzeki Bystrzyca i Wieprza. Znajdują się tu dwa parki krajobrazowe i cztery obszary krajobrazu chronionego. Stopień urbanizacji jest niewielki, co gwarantuje spokój i ciszę. Niemniej jednak infrastruktura społeczna dostosowana jest do potrzeb mieszańców. Łącznie działa tu blisko 100 jednostek oświatowych, dwa szpitale powiatowe. Rozwinięte jest zaplecze sportowe i kulturalne, a mieszkańcy mają swobodny dostęp do sklepów wielobranżowych i specjalistycznych. W powiecie dobrze rozwinięta jest infrastruktura drogowa, a najważniejszymi trasami są europejska E373 oraz drogi krajowe nr 19 i 82. Biegną tędy cztery drogi wojewódzkie, a ok. 3 km od granicy powiatu leży port lotniczy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Willowy Jastków - etap II?

Powiat lubelski leży na skrzyżowaniu bardzo ważnych tras o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Biegnie tędy transkontynentalna trasa E373, która przy granicy powiatu przecina się z drogami krajowymi nr 19 i 82. Przebiegają tędy także drogi wojewódzkie nr: 747, 822, 830 i 835. Ok. 3 km od wschodniej granicy powiatu mieści się Port Lotniczy Lublin.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Willowy Jastków - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 201 metrów od inwestycji Osiedle Willowy Jastków - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 9451 - Jastków - biblioteka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Willowy Jastków - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Willowy Jastków - etap II znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 734 m, Przedszkole Samorządowe w Jastkowie w odległości 746 m, Akademia Malucha w odległości 788 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Willowy Jastków - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Osasuna w odległości 824 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Willowy Jastków - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 644 m znajduje się MaJa, w odległości 808 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 835 m znajduje się Orlen.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Willowy Jastków - etap II w odległości 854 m znajduje się boisko / kort, w odległości 870 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 880 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.03.2021
Data aktualizacji: 24.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023