Esperanto

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFolwark Deweloper Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Platanowy Park(1.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Leśna (1.7 km od centrum Bydgoszczy)
  Platanowy Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 28 - 49 m2
  Dla inwestora 2 oferty
  CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Do sprzedaży lokal biurowy o powierzchni 29.69 m² na parterze w nowym budynku wielorodzinnym oddanym z końcem miesiąca marca 2016 r. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz zaplecza sanitarnego. Pomieszczenie główne 26,38 m². Pomieszczenie sanitarne 1,79 m 2. WC 1,52 m².Lokal po ustanowieniu i przeniesieniu własności będzie stanowił odrębną własność z udziałem w gruncie. Grunt pod budynkiem jest również własnościowy.

Inwestycja Esperanto znajduje się w Bydgoszczy, ul. Pestalozziego 16 (1.6 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Folwark Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Esperanto została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Esperanto pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 30 metrów kwadratowych w cenie od 4 446 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Folwark Deweloper Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 240 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: zadaszone na zewnątrz budynku na terenie ogrodzonym w cenie 20.000 zł brutto.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Esperanto

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Esperanto mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Esperanto znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Esperanto znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Malucha "Perełka" w odległości 150 m, Pałac Młodzieży w odległości 160 m, AJG Systemy Bezpieczeństwa Ośrodek Szkolenia Zawodowego Pracowników Ochrony w Bydgoszczy w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Esperanto jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum MP w odległości 120 m, Urologiczne Centrum Diagnostyki i Terapii w odległości 310 m, Atma - Centrum Opieki Leczniczej w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Esperanto składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się E.Leclerc, w odległości 320 m znajduje się Komfort.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Esperanto w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.08.2017

Data aktualizacji: 02.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie