Apartamenty Browarna

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Browarna dostępne są 52 oferty

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 52 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 41 do 153 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Budynek jest wzniesiony w trwałej i mocnej konstrukcji żelbetowej, opartej o słupy nośne wypełnione 25-cm pustakiem ceramicznym. Całość elewacji jest utrzymana w jasnych, naturalnych kolorach, akcentowanych elementami drewna i grafitu, współgrających z otoczeniem przyrody. Nowoczesna bryła odcina się pozytywnie na tle starszego budownictwa współczesną, lekką estetyką. Budynek jest położony na działce 18-arowej, składa się z 7 kondygnacji naziemnych, z których parter jest przeznaczony na obiekty usługowe, a pozostałe na mieszkania. Osobnym poziomem jest garaż podziemny zawierający miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Część miejsc parkingowych umieszczona jest także przed budynkiem. Najwyższa kondygnacja podzielona jest na dwa 150-metrowe apartamenty typu penthouse, każdy z nich dysponujący dużym, również 150-metrowym, tarasem z widokiem na rzekę, lasy i nowosądeckie góry. Kondygnacje na piętrach od 1 do 6 zawierają wygodne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 40 do 70 mkw. Apartamenty Browarna są wyposażone w dużą, nowoczesną windę, dostosowaną do transportu osób niepełnosprawnych. Budynek jest ogrzewany z sieci ciepłowniczej, w budynku nie jest rozprowadzona instalacja gazowa. Budynek będzie oddany do użytku w roku 2023. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań. Będzie nam bardzo miło udzielić szczegółowych informacji, odpowiedzieć na Państwa pytania lub rozwiać ewentualne wątpliwości. Prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy, dane łatwo znajdą Państwo w stopce strony.

Inwestycja Apartamenty Browarna znajduje się w Nowym Sączu, ul. Browarna (22.1 km od Krynicy-Zdroju), została zrealizowana przez Firma Handlowo Usługowa "ROMAN" Roman Pażucha.

Inwestycja Apartamenty Browarna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Browarna w sprzedaży są 52 nowe mieszkania o powierzchni od 41 do 153 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Firma Handlowo Usługowa "ROMAN" Roman Pażucha nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Zbieg ulic Pierwszej Brygady i Aleje Piłsudskiego to wyjątkowo dobra lokalizacja dla osób prowadzących aktywne życie zawodowe. Ceniących nieskrępowane korkami arterie komunikacyjne, pozwalające sprawnie poruszać się zarówno po mieście, jak i na trasach wylotowych. Wykorzystujących jednakowo samochód, ale też korzystający ze sprawnej komunikacji miejskiej. Budynek położony jest w bezpośredniej bliskości rzeki Kamienica i sąsiaduje z jej zieloną otuliną, rosnącą po obydwu jej brzegach. Bliskość przyrody pozwala korzystać w pogodne dni z jej uroków. Pobliski las jest świetnym kierunkiem rodzinnych wycieczek, spacerów z ulubionym czworonogiem, a także sportów uprawnianych na świeżym powietrzu. Kamienica jest znana nowosądeczanom z czystej wody i bezpiecznego nurtu, toteż w lecie wielu korzysta z rzecznej kąpieli, możliwości opalania się lub spotkań towarzyskich przy ognisku. Wzdłuż jej nurtu biegnie bezpieczna i dobrze utrzymana ścieżka rowerowa. Apartamenty Browarna wznoszą się wewnątrz dobrze zurbanizowanego i zagospodarowanego terenu miejskiego. W efekcie wszystkie sklepy, punkty usługowe, ośrodki miejskie są bardzo blisko lub w niedalekiej odległości. Biedronka jest w zasięgu krótkiego spaceru, a Auchan niewiele dalej. Bardzo blisko jest plac zabaw, zlokalizowany blisko drzew, pomiędzy spokojnymi ulicami. Młodsze pokolenie może spędzać tam czas w ruchu i nawiązywać dziecięce znajomości. Szkoła podstawowa jest w odległości ok. 15-20 min spaceru między blokami, a idąca do niej młodzież szkolna nie musi przekraczać żadnych dróg przelotowych.

Nowy Sącz to miasto na prawach powiatu w województwie małopolskim, siedziba ziemskiego powiatu nowosądeckiego. Jest trzecim co do liczby mieszkańców i piątym co do powierzchni miastem w województwie małopolskim. To także główny ośrodek turystyczny Sądecczyzny oraz jedno z najstarszych miast w Małopolsce – założone 8 listopada 1292 roku. Nowy Sącz był także miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Browarna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Browarna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Apartamenty Browarna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aleja Piłsudskiego - I Brygady.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Browarna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Browarna znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr1 Małopolskiej Fundacji Pomocy w odległości 390 m, Niepubliczne Domowe Przedszkole Integracyjne w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Browarna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Browarna w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.08.2022
Data aktualizacji: 03.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Nowym Sączu

Oferty w Nowym Sączu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: