Apartamenty Laurowe

Marzenie o pięknym mieszkaniu uwieńcz laurem.

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFirma Budowlana "Urbacka" Piotr Urbacka

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 674 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Natura Budynek B(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Źródlana (3 km od centrum Opola)
  Ceny od: 5 400 brutto/m2
  Apartamenty Natura Budynek B
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 64
  Powierzchnia: 27 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Natura Apartamenty 2
 • Apartamenty Natura Budynek A(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Źródlana (3 km od centrum Opola)
  Ceny od: 5 400 brutto/m2
  Apartamenty Natura Budynek A
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 27 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Natura Apartamenty 2
 • Apartamenty Barona(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Józefa Barona (3.2 km od centrum Opola)
  Apartamenty Barona
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 104
  Powierzchnia: 27 - 68 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Hreit

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Apartamenty Laurowe

Apartamenty Laurowe mają siedzibę w Opolu Szczepanowicach.Nasz kameralny budynek mieści 27 mieszkań i dysponuje windąłączącą garaże podziemne z kondygnacjami naziemnymi.Dodatkowym atutem naszej inwestycji jest ogrzewanie miejskie.Mieszkania na parterze dysponują dużymi tarasami wyłożonymipłytkami ceramicznymi oraz mini ogródkiem.Dostępność mieszkań aktualizujemy na stronie www.laurowe.info

Inwestycja Apartamenty Laurowe znajduje się w Opolu, ul. Źródlana 5c (2.9 km od centrum Opola), została zrealizowana przez dewelopera Firma Budowlana "Urbacka" Piotr Urbacka.

Inwestycja Apartamenty Laurowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań w tym 27 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Laurowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 52 do 69 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Firma Budowlana "Urbacka" Piotr Urbacka przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stan surowy-deweloperski w jakim oddajemy mieszkanie oraz media doprowadzone do mieszkania obejmują: -wszystkie instalacje za wyjątkiem gazu t.j.: wod.-kan., ciepła woda i ogrzewanie miejskie, prąd, kaloryfery z regulatorami temp. -drzwi antywłamaniowe, -ściany i sufity pokryte tynkiem maszynowym gipsowym, -okna o wysokim parametrze przenikliwości cieplnej Uw=0,73 W/m2K i izolacji dźwiękowej na poziomie 48 dB, zaopatrzone w rolety sterowane elektrycznie, -światłowód i dwa kable rtv, - tarasy/balkony wykończone płytkami ceramicznymi imitującymi drewno w kolorze jasnym, - w mieszkaniach instalujemy pomieszczeniowy regulator temperatury sterujący centralnym ogrzewaniem m-ki Siemens RDD 100.1 DHW
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Laurowe

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. 120 tys. mieszkańców mieszka tu na powierzchni ok. 100 km. kw. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, trzy duże galerie handlowe, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i 3 nocne. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się 6 stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Laurowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Apartamenty Laurowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stawowa - Źródlana (473).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Laurowe znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka NEMO w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Laurowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 116 Szpital Wojskowy z Przychodnią w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Laurowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Emma Market, w odległości 470 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 07.06.2019

Data aktualizacji: 02.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie