Apartamenty Metro Targówek

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Obwodowa, oferowane bezpośrednio przez

FedeZu Group

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Obwodowa 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Metro TargówekApartamenty Metro Targówek

6 zdjęć

Apartamenty Metro Targówek
Apartamenty Metro Targówek
Apartamenty Metro Targówek
Apartamenty Metro Targówek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Metro Targówek – to wyjątkowa inwestycja w wyjątkowym miejscu

Przy projektowaniu budynku uwzględniono bieżące potrzeby rynku. Znaleźć w nim można najbardziej poszukiwane metraże tj. 4 pokojowe apartamenty o pow. 70 m2, kompaktowe dwa pokoje o pow. 36 m2 oraz mini-apartamenty już od 20 m2.

Całość inwestycji wyróżnia się spokojną tonacją kolorystyczną, dbałością o detal, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów wykończeniowych i rozwiązań architektonicznych. Zastosowanie tradycyjnej technologii, gwarantuje komfort mieszkania na długie lata.

Zaletą inwestycji jest też fakt, ze grunt na której powstaje to pełna własność.

Apartamenty Metro Targówek to komfort mieszkania w wyjątkowym, kameralnym miejscu oraz doskonała inwestycja na lata.

Inwestycja Apartamenty Metro Targówek znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Obwodowa 4 (5.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez FedeZu Group.

Inwestycja Apartamenty Metro Targówek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Metro Targówek nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli FedeZu Group nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Metro Targówek?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Metro Targówek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 798 metrów od inwestycji Apartamenty Metro Targówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Targówek Mieszkaniowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Metro Targówek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Metro Targówek znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego w odległości 151 m, Przedszkole nr 432 w odległości 152 m, przedszkole w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Metro Targówek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Foxdent w odległości 506 m, Centrum Medyczne IPS Korzona w odległości 635 m, Profi-Dental w odległości 694 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Metro Targówek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 69 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 218 m znajduje się Delikatesy Hipcio.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Metro Targówek w odległości 114 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 198 m znajduje się boisko / kort, w odległości 217 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 23.05.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: