Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Witanów

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Błońska, oferowane bezpośrednio przez

EverBest Nieruchomości

warszawski zachodni, Bieniewice, ul. Błońska 35

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle WitanówOsiedle Witanów

10 zdjęć

Osiedle Witanów
Osiedle Witanów
Osiedle Witanów
Osiedle Witanów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 14 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

W podwarszawskich Błoniach zakończona została budowa zespołu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej (12 segmentów + 2 bliźniaki). Wszystkie domy mają powierzchnię 190 m2 i są w całości podpiwniczone (garaż na 2 samochody). Część mieszkalna składa się z parteru i I piętra (pełna wysokość, bez skosów). Każdy segment posiada własny ogród od strony południowej oraz miejsce postojowe na jeden samochód od frontu budynku. Cały teren jest ogrodzony, posiada dwie bramy wjazdowe oraz furtkę.     Na terenie znajduje się mini park z oczkiem wodnym oraz plac zabaw dla dzieci i miejsca odpoczynku dla dorosłych. Położenie osiedla w sąsiedztwie linii kolejowej umożliwia szybki dojazd do Warszawy (około 35 minut do stacji Warszawa Śródmieście).

Gotowe do odbioru.

Lokalizacja: Bieniewice ul. Błońska 35

Inwestycja Osiedle Witanów znajduje się w Bieniewicach, ul. Błońska 35 (18.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez EverBest Nieruchomości.

Inwestycja Osiedle Witanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Witanów nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EverBest Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Witanów?

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Witanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 71 metrów od inwestycji Osiedle Witanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bieniewice Jodłowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Witanów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Witanów znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Zespół Szkół im. Jana Pawła II w odległości 968 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Witanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 902 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Witanów w odległości 969 m znajduje się boisko / kort, w odległości 982 m znajduje się stadion.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023