Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kwiatkowskiego, oferowane bezpośrednio przez Europrojekt Development

Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego

3 zdjęcia

Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego
Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego
Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego

Opis Inwestycji

Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego powstanie w eleganckiej i atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa w rejonie ulicy Kwiatkowskiego i Piaskowej, w otoczeniu terenów zielonych, jednak blisko centrum miasta. Dodatkowy atut to, bardzo dobra komunikacja miejska, działająca w tym rejonie.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z uroków i swobody życia w otoczeniu przyrody i bliskości natury.

Dla każdego domu zaprojektowano oddzielne działki i Księgi Wieczyste z wyodrębnieniem pojedynczych domów.

Wszystkie działki , których będziecie Państwo właścicielami są działkami budowlanymi.

Osiedle składa się z 16 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz w zabudowie bliźniaczej wybudowanych wg projketów: "Dom w klematisach 5", "Dom w klematisach 7" i "Dom w ostróżkach".

Zaproponowany układ minimalizuje część komunikacyjną na działce tak, by maksymalnie dużo terenu pozostawić zieleni, przy zachowaniu niezbędnej intymności i niezależności każdego domu.

Budynki są parterowe z poddaszem użytkowym. Wszystkie budynki "w klematisach" posiadają garaż.

Inwestycja Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego znajduje się w Rzeszowie, ul. Kwiatkowskiego (4.5 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez Europrojekt Development.

Inwestycja Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Europrojekt Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego ?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kwiatkowskiego 12.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka stop cafe.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Europrojekt Kwiatkowskiego w odległości 490 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 06.11.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: