Enklawa Winogrady

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Czarna Rola, oferowane bezpośrednio przez

Enklawa Winogrady Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, Stare Miasto, Nowe Winogrady Wschód, ul. Czarna Rola 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Enklawa Winogrady

13 zdjęć

Enklawa Winogrady
Enklawa Winogrady
Enklawa Winogrady
Enklawa Winogrady

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 120 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Enklawa Winogrady w Poznaniu u zbiegu ulic: Czarna Rola i Pasterskiej łączy w sobie to, co kochamy w mieście najbardziej – dynamikę, bliskość punktów handlowo-usługowych oraz zielone enklawy. Naszym zamierzeniem jest stworzenie miejsca, które dla każdego mieszkańca stanie się synonimem komfortu, nowoczesności i bezpieczeństwa. Wierzymy, że nasza propozycja jest tożsama z oczekiwaniami klientów, którzy spełniając marzenia o własnym mieszkaniu w centrum miasta, nie muszą z niczego rezygnować. Realizują swoje plany, zgodnie z własnymi oczekiwaniami.

Na osiedlu Enklawa Winogrady wybierzesz dokładnie takie mieszkanie, o jakim marzyłeś. Proponujemy zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-,3- i 4-pokojowe o powierzchni od 33 do 120 m kw. Szeroki wachlarz proponowanych powierzchni umożliwia różne rozwiązania w układzie pomieszczeń. To Wy podejmujecie decyzję: salon z aneksem kuchennym, czy oddzielna, jasna kuchnia z oknem. Projekt Enklawa Winogrady to także lokale nieszablonowe, zaskakujące swoimi rozwiązaniami:

– 4 apartamenty z tarasami o powierzchni 60 m kw.

– 2 wyjątkowe mieszkania z ogródkiem i usytuowaniem po całej szerokości budynku, co oznacza, że są „otwarte” na dwie strony świata

– kilka mieszkań w budynku B i C również z usytuowaniem po całej szerokości budynku.

W ramach inwestycji powstaną trzy budynki wielorodzinne A, B i C. Najbardziej kameralny – A, z trzema kondygnacjami, będzie liczył łącznie 18 mieszkań. Budynek B i C to 5 kondygnacji i 51 lokali w każdym. Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2020. Inwestor zaplanował przestrzeń na wewnętrzny, zielony dziedziniec z ławkami, stanowiący miejsce spotkań Mieszkańców. W zacisznym miejscu osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci. Co istotne, na terenie inwestycji Enklawa Winogrady powstaną 3 rowerownie, a także 2 lokale handlowo-usługowe zlokalizowane w budynku A.

O Wasz komfort zadbamy przygotowując łącznie 134 miejsca parkingowe w czterech podziemnych halach garażowych, a także 58 miejsc naziemnych. W budynku A zostaną przygotowane komórki lokatorskie, które będzie można kupić w cenie 5000 zł brutto. Natomiast obligatoryjny jest zakup min. miejsca postojowego w jednej z podziemnych hal garażowych.

Całość inwestycji uzupełni 113 drzew, w tym drzewa formowane, co będzie stanowić estetyczne, zielone otoczenie inwestycji. Wśród planowanych nasadzeń znajdą się drzewa formowane, między innymi graby i jabłonie. Zastosowanie wielu gatunków drzew i krzewów oraz ich formy dadzą niespotykane walory ozdobne, zwłaszcza w okresie jesiennym. Tak postrzegamy Enklawę zieleni na poznańskich Winogradach!

Inwestycja Enklawa Winogrady znajduje się na Nowych Winogradach Wschód, ul. Czarna Rola 21 (3.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Enklawa Winogrady Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Enklawa Winogrady została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Winogrady nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Enklawa Winogrady Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Enklawa Winogrady?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa Winogrady mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Enklawa Winogrady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Solidarności.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Enklawa Winogrady znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Winogrady znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 116 w odległości 280 m, Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1 w odległości 380 m, Gimnazjum nr 5 Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego im.Kazimierza Nowaka w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Enklawa Winogrady składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Netto, w odległości 480 m znajduje się EMKA.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Winogrady w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 19.03.2020
Data aktualizacji: 09.12.2022

Inwestycje w pobliżu na Nowych Winogradach Wschód

Oferty na Nowych Winogradach Wschód

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: