Enklawa Osielsko

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Cicha, oferowane bezpośrednio przez

Enklawa Osielsko

bydgoski, Osielsko, ul. Cicha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Enklawa OsielskoEnklawa Osielsko

3 zdjęcia

Enklawa Osielsko
Enklawa Osielsko
Enklawa Osielsko

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Każdy dom zostanie oddany do użytkowania wg poniższego standardu wykończenia deweloperskiego: - Podłogi – wylewki cementowe zatarte na gładko, na jednym poziomie na całości, - Tynki wewnętrzne – gipsowe, łazienki – cementowo-wapienne wykończone na „ostro”, - Stolarka okienna – PCV o współczynniku przenikania ciepła U<0,9 W/m2xK, minimum pięciokomorowa z pakietem trójszybowym - Drzwi wejściowe – antywłamaniowe w klasie odporności na włamanie minimum RC3 - Parapety zewnętrzne – ocynk lub blacha malowana, - Parapety wewnętrzne – z konglomeratu, - Taras, balkon na piętrze – posadzka cementowa, balustrada, - Garaże – posadzka betonowa wzmocniona włóknami malowana przeciwpyłowo, sufity i ściany tynk cementowo-wapienny, brama segmentowa otwierana na pilota, - Ściany z bloczków silikatowych ocieplone styropianem gr.20 cm, - Dach spadzisty pokryty blachą, - Schody wewnętrzne - betonowe - Instalacje elektryczne wewnętrzne – indywidualnie opomiarowana z osprzętem typu gniazda i włączniki w ilości po jednym w każdym pomieszczeniu, okablowanie pod jedno miejsce oświetleniowe na suficie w każdym pomieszczeniu, bez opraw oświetleniowych - Instalacja wodna wewnętrzna – indywidualnie opomiarowana, wykonane jedno podejście do urządzeń, bez dostawy i montażu armatury sanitarnej, - Instalacje grzewcze – ogrzewanie gazowe, indywidualny piec gazowy z zasobnikiem, ogrzewanie podłogowe na całości bez dostawy i montażu grzejników, wykonane podejście pod grzejnik łazienkowy bez dostawy i montażu grzejnika - Instalacje kanalizacyjne wewnętrzne – rury PCV, wykonane jedno podejście do urządzeń, bez dostawy i montażu armatury sanitarnej, - Instalacja telefoniczna i internetowa – okablowanie strukturalne zakończone gniazdem telefonicznym (jedno w mieszkaniu) - Instalacja domofonowa – doprowadzona do każdego mieszkania z dostawą i montażem videodomofonu, - Instalacja antenowa – okablowanie wewnątrz budynku, doprowadzone do każdego mieszkania do salonu wraz z osprzętem - Wentylacja – grawitacyjna - Ogrodzenie – panelowe całości terenu plus mniejsze rozdzielające poszczególne ogródki, - Drogi, chodniki, podjazdy – z kostki brukowej - Ogródek – wyrównane podłoże piaskowe, - Uzbrojenie terenu -instalacja kanalizacyjna, sanitarna, przyłącze wody i elektryczne

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle ENKLAWA Osielsko to dwuetapowa inwestycja skłądająca się łącznie z 20 domów w zabudowie szeregowej. Całość tworzyć będzie spójne osiedle o nowoczesnym wyglądzie, z małą architekturą zieloną, wykostkowaną drogą oraz parkingami dla gości. Dla bezpieczeństwa mieszkańców wjazd na teren osiedla będzie przez szlaban otwierany pilotem.

ENKLAWA Osielsko znajduje się w bliskiej odległości od centrum handlowo-usługowego, a jednocześnie w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do terenów rekreacyjnych.

Pierwsze 10 domów zostanie oddane do użytkowania w II kwartale 2021 roku.

Inwestycja Enklawa Osielsko znajduje się w Osielsku, ul. Cicha (2.2 km od Bydgoszczy), została zrealizowana przez Enklawa Osielsko.

Inwestycja Enklawa Osielsko została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Osielsko nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Enklawa Osielsko przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat bydgoski leży w środkowo-zachodniej części woj. kujawsko-pomorskiego i składa się z 8 gmin, w tym dwóch miast i 215 wsi. Jego obszar to 1398 km2, a mieszka tu ponad 105 000 osób. W regionie przeważa zabudowa małomiasteczkowa oraz wiejska. Sporą część stanowią zabytki utrzymane w różnych stylach, m.in. gotyckim, barokowym i klasycystycznym. Najstarsze z nich powstały w późnym średniowieczu. Znaczne tereny powiatu zajęte są przez lasy, co sprawia, że jest to jeden z bardziej zielonych regionów województwa. Jest tu niemal 10 rezerwatów przyrody, a największym kompleksem leśnym jest Puszcza Bydgoska. Powiat ma pełną bazę placówek oświatowych. Na jego terenie funkcjonuje ponad 60 szkół różnego szczebla. Działa tu 11 placówek medycznych oraz pogotowie ratunkowe. Jest tu muzeum, 6 ośrodków kultury, JuraPark, a sportowcy mają dostęp m.in. do paru wodnego i stadionu. Przez region biegnie trasa europejska E261, droga ekspresowa, 5 dróg krajowych i 8 dróg wojewódzkich. Działa tu kolej i port lotniczy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Enklawa Osielsko?

Najważniejszą arterią drogową przebiegającą przez powiat jest trasa europejska E261, której fragmentami są drogi krajowe nr 5 i 25. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 10, 56 i 80, droga ekspresowa S10 oraz drogi wojewódzkie nr 223, 243, 244, 249, 551, 254, 256 i 397. Funkcjonuje tu linia kolejowa nr 18. W powiecie znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa Osielsko mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 348 metrów od inwestycji Enklawa Osielsko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osielsko / Kolonijna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Enklawa Osielsko znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Osielsko znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół w Osielsku w odległości 471 m, szkoła w odległości 556 m, szkoła w odległości 559 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Enklawa Osielsko jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gizler Stomatologia Mikroskopowa w odległości 251 m, Centrum Optyczno Okulistyczne w odległości 591 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Enklawa Osielsko składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 307 m znajduje się Żabka, w odległości 591 m znajduje się Prosiaczek, w odległości 598 m znajduje się Cukiernia Sowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Osielsko w odległości 479 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 554 m znajduje się boisko / kort, w odległości 569 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.04.2020
Data aktualizacji: 05.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: