Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Willa Julia

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Rolnicza/Batorego, oferowane bezpośrednio przez

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

warszawski zachodni, Nowy Dziekanów, ul. Rolnicza/Batorego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa JuliaWilla Julia

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 22 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przyjmujemy mieszkania w rozliczeniu! Wykańczamy “pod klucz”! Możliwość zainstalowania systemu Inteligentny Dom!

Osiedle Willa Julia to kompleks 11 nowoczesnych domówi jednorodzinnych dwulokalowych, czyli 32 lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej 150 m2. Każdy dom posiada własny ogródek o powierzchni  370-520 m2.  Lokale przygotowane są do odbioru w stanie deweloperskim. Wszystkie media miejskie (bez kanalizacji). Nasze osiedle budowane jest w technologii tradycyjnej, zaś wszystkie materiały wykorzystane do budowy i wykończenia posiadają atesty najwyższej jakości.

Nasza firma zmienia się wraz z rosnącymi wymaganiami rynku i potrzebami kupujących. Oferujemy kompleksowe wykończenie mieszkań pod klucz w cenie około 1 100 zł/m2. W dodatku istnieje możliwość pozostawienia dotychczasowego mieszkania w rozliczeniu. Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Zapraszamy także do zapoznania się z najnowszą promocją- system inteligentnego domu w cenie! System FIBARO to połączenie luksusu z funkcjonalnością. Za pośrednictwem internetu, także w telefonie komórkowym, pozwala zarządzać całym domem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Inwestycja Willa Julia znajduje się w Nowym Dziekanowie, ul. Rolnicza/Batorego (6 km od Warszawy), została zrealizowana przez ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Inwestycja Willa Julia została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Willa Julia nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle umiejscowione jest w sąsiedztwie urokliwych, zielonych terenów nadwiślańskich. Miejsce to posiada niepowtarzalny klimat zapewniający ciszę, spokój oraz odpoczynek od zgiełku miasta. Jest to doskonałe miejsce do rodzinnych spacerów oraz wycieczek rowerowych. Bliskość Jeziora Dziekanowskiego umożliwia aktywny wypoczynek również dla osób lubiących sporty wodne.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Julia?

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Julia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 38 metrów od inwestycji Willa Julia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dziekanów Nowy Wschód 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Julia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Julia znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 589 m, Szkoła Podstawowa im. por. Adolfa Pilcha ps. Góra-Dolina w odległości 597 m, szkoła w odległości 607 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Julia w odległości 624 m znajduje się boisko / kort, w odległości 626 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.03.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023