Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Sadowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul.Turystyczna, oferowane bezpośrednio przez

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

warszawski zachodni, Sadowa, ul.Turystyczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle SadowaOsiedle Sadowa

2 zdjęcia

Osiedle Sadowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 24 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Przyjmujemy mieszkania w rozliczeniu! Wykańczamy “pod klucz”! PROMOCJA: Możliwość zainstalowania systemu Inteligentny Dom!

Osiedle Sadowa to kompleks 16 nowoczesnych domówi jednorodzinnych dwulokalowych, czyli 32 lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej 128,8 m2, 142,7 m2 oraz 148,1 m2. Każdy dom posiada własny ogródek o powierzchni 410-740 m2. Lokale przygotowane są do odbioru w stanie deweloperskim. Wszystkie media miejskie (bez kanalizacji). Nasze osiedle budowane jest w technologii tradycyjnej, zaś wszystkie materiały wykorzystane do budowy i wykończenia posiadają atesty najwyższej jakości.

Nasza firma zmienia się wraz z rosnącymi wymaganiami rynku i potrzebami kupujących. Oferujemy kompleksowe wykończenie mieszkań pod klucz w cenie około 1 100 zł/m2. W dodatku istnieje możliwość pozostawienia dotychczasowego mieszkania w rozliczeniu. Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Zapraszamy także do zapoznania się z najnowszą promocją- system inteligentnego domu w cenie! System FIBARO to połączenie luksusu z funkcjonalnością. Za pośrednictwem internetu, także w telefonie komórkowym, pozwala zarządzać całym domem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Inwestycja Osiedle Sadowa znajduje się w Sadowej, ul.Turystyczna (5.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Inwestycja Osiedle Sadowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sadowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle umiejscowione jest w sąsiedztwie urokliwych, zielonych terenów Kampinoskiego Parku Narodowego. Miejsce to posiada niepowtarzalny klimat zapewniający ciszę, spokój oraz odpoczynek od zgiełku miasta. Jest to doskonałe miejsce do rodzinnych spacerów oraz wycieczek rowerowych.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Sadowa?

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sadowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 156 metrów od inwestycji Osiedle Sadowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strzelecka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Sadowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sadowa znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sadowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 891 m znajduje się Sklep Magdalenka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sadowa w odległości 439 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 09.05.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023