Apartamenty Podleśna

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezElmis Dewelopment Sp. z o.o.

Ceny od: 10 578 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Podleśna dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U2
100,87 m²
Parter
1 067 003 zł10 578 zł/m²

Opis Inwestycji

Apartamenty Podleśna to nowoczesny budynek zlokalizowany w południowej części warszawskich Bielan, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Bielańskiego i parku Kępy Potockiej. Stylowa architektura obiektu wpływa na jego unikalny charakter. Atutem położenia inwestycji jest zachowanie równowagi pomiędzy dostępnością centrum miasta, a mieszkaniem w spokojnej, wyjątkowo zielonej części Stolicy.W kameralnym budynku będzie się mieścić 31 komfortowych, przestrzennych apartamentów (jedno- lub dwupoziomowych) o zróżnicowanej powierzchni od 34,2m2 do 142,1m2. Inwestor przy realizacji tego projektu postawił na wysoki standard wykończenia i funkcjonalność lokali, a także przestrzeni wspólnej. Budynek będzie wykonany z atestowanych materiałów najwyższej jakości, pod okiem sprawdzonych specjalistów.Mieszkańcy Apartamentów Podleśna mogą liczyć na szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy dzięki bliskiemu położeniu ul. Marymonckiej oraz Wisłostrady. Zaletą lokalizacji jest również dostępność komunikacji miejskiej: stacji metra Słodowiec, linii autobusowych i tramwajowych.Niewielka liczba lokali w budynku, podziemne garaże, recepcja, zastosowanie cichobieżnej windy oraz liczne sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych to elementy wpływające bezpośrednio na poczucie luksusu i wygodę.  Płatność w ratach w miarę postępu prac na budowie Wysoki standard budynku Nowoczesna architektura Doskonała lokalizacja Bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy Bliskość terenów zielonych – Las Bielański i Park Kaskada

Inwestycja Apartamenty Podleśna znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Podleśna (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Elmis Dewelopment Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Podleśna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Podleśna pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 101 metrów kwadratowych w cenie od 10 578 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Elmis Dewelopment Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 38000 zł.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 101 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 1 067 003 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 10 578 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Podleśna

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Podleśna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Apartamenty Podleśna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klaudyny 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Podleśna znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XLI Liceum Ogólnokształcące w odległości 130 m, Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia Puch Puch w odległości 260 m, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Supernauczyciel" w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Podleśna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia SPZZLO Żoliborz w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Podleśna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się mini Delikatesy abc, w odległości 310 m znajduje się Owoce - Warzywa, w odległości 330 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Podleśna w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 19.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie