Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Podleśna

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Podleśna, oferowane bezpośrednio przez

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Podleśna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty PodleśnaApartamenty Podleśna

10 zdjęć

Apartamenty Podleśna
Apartamenty Podleśna
Apartamenty Podleśna
Apartamenty Podleśna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne w cenie 38 000 zł
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Podleśna to nowoczesny budynek zlokalizowany w południowej części warszawskich Bielan, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Bielańskiego i parku Kępy Potockiej. Stylowa architektura obiektu wpływa na jego unikalny charakter. Atutem położenia inwestycji jest zachowanie równowagi pomiędzy dostępnością centrum miasta, a mieszkaniem w spokojnej, wyjątkowo zielonej części Stolicy.W kameralnym budynku będzie się mieścić 31 komfortowych, przestrzennych apartamentów (jedno- lub dwupoziomowych) o zróżnicowanej powierzchni od 34,2m2 do 142,1m2. Inwestor przy realizacji tego projektu postawił na wysoki standard wykończenia i funkcjonalność lokali, a także przestrzeni wspólnej. Budynek będzie wykonany z atestowanych materiałów najwyższej jakości, pod okiem sprawdzonych specjalistów.Mieszkańcy Apartamentów Podleśna mogą liczyć na szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy dzięki bliskiemu położeniu ul. Marymonckiej oraz Wisłostrady. Zaletą lokalizacji jest również dostępność komunikacji miejskiej: stacji metra Słodowiec, linii autobusowych i tramwajowych.Niewielka liczba lokali w budynku, podziemne garaże, recepcja, zastosowanie cichobieżnej windy oraz liczne sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych to elementy wpływające bezpośrednio na poczucie luksusu i wygodę.  Płatność w ratach w miarę postępu prac na budowie Wysoki standard budynku Nowoczesna architektura Doskonała lokalizacja Bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy Bliskość terenów zielonych – Las Bielański i Park Kaskada

Inwestycja Apartamenty Podleśna znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Podleśna (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Inwestycja Apartamenty Podleśna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Podleśna nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Podleśna?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Podleśna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 91 metrów od inwestycji Apartamenty Podleśna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klaudyny 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Podleśna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Podleśna znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek niepubliczny "Domek BamBam" w odległości 37 m, przedszkole w odległości 41 m, XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w odległości 91 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Podleśna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Satin w odległości 218 m, Prywatna Klinika Stomatologiczna w odległości 338 m, Przychodnia Klaudyny w odległości 347 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Podleśna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 298 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 300 m znajduje się mini Delikatesy abc, w odległości 310 m znajduje się Owoce - Warzywa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Podleśna w odległości 97 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 167 m znajduje się boisko / kort, w odległości 181 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 12.01.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023