Osiedle na Wrzosowej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEko-Bud - Banino

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Mieszkania w budynku jednorodzinnym, dwulokalowym o powichrzeniach 65 m2 ,oraz 75 m2. Budynki usytuowane na działkach od 340m2 do 480m2. Mieszkania dwu, trzy i pięciopokojowe. Działki zagospodarowane i ogrodzone. Miejsca postojowe na działce.Lokalizacja mieszkań na przedmieściach Gdańska powoduje, że ta oaza spokoju jest jednocześnie dobrze skomunikowana z Trójmiastem. Dojazd do Gdańska-Wrzeszcza autobusem miejskim linii 126.Lokalizacja mieszkań w ścisłym centrum Banina. W bliskiej odległości centra handlowe, szkoła podstawowa, przedszkola, sklepy, przychodnia lekarska, apteka, bank, poczta oraz place zabaw dla dzieci.

Inwestycja Osiedle na Wrzosowej znajduje się w Baninie, ul. Wrzosowa (2 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Eko-Bud - Banino.

Inwestycja Osiedle na Wrzosowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Wrzosowej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eko-Bud - Banino przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle na Wrzosowej

Banino to miejscowość leżąca w woj. pomorskim, w pow. kartuskim, w gm. Żukowo i bezpośrednio sąsiadująca z południowo-zachodnią częścią Gdańska. Wlicza się ją do aglomeracji gdańskiej. W miejscowości żyje ok. 3 000 mieszkańców. Zabudowa Banina to głównie obiekty mieszkalne ze zdecydowaną dominacją domów jednorodzinnych. Nie brakuje jednak nieruchomości komercyjnych, jak choćby sklepy, bary czy stacja paliw. Sporo jest tu terenów zielonych i użytków rolnych, a na północnym-wschodzie rozciąga się las. Dzieci mogą tu uczęszczać do szkoły podstawowej oraz gimnazjalnej. W Baninie mieści się również przychodnia lekarska, a niezbędne leki można kupić w tutejszej aptece. Banino cieszy się świetną lokalizacją. Sąsiadując z Gdańskiem, daje swoim mieszkańcom dostęp do wielkomiejskich atrakcji. Niedaleko miejscowości biegną dwie drogi krajowe oraz europejska trasa E28. Docierają tu autobusy PKS i komunikacja miejska z Gdańska, a w niedalekiej odległości zlokalizowany jest gdański port lotniczy.

Komunikacja

Niespełna 2 km na zachód od Banina biegnie droga krajowa nr 20, a ok. 5 km na południe ciągnie się DK7. W podobnej odległości na wschód od miejscowości Banino przebiega europejska trasa E28, a na północy od miejscowości biegnie droga wojewódzka nr 218. Kursują tu autobusy PKS i dociera komunikacja miejska metropolii gdańskiej. Tuż przy wschodniej granicy miejscowości mieści się Port Lotniczy w Gdańsku-Rębiechowie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle na Wrzosowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Osiedle na Wrzosowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Banino, Imbirowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Wrzosowej znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: "Maluszkowo" Przedszkole Niepubliczne w odległości 100 m.

Data publikacji: 28.02.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie