Domy Szeregowe Potokowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Potokowa, oferowane bezpośrednio przez Edomus Deweloper

Rzeszów, ul. Potokowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Domy Szeregowe Potokowa

3 zdjęcia

Domy Szeregowe Potokowa
Domy Szeregowe Potokowa
Domy Szeregowe Potokowa

Opis Inwestycji

Domy Szeregowe Potokowa to jedenaście komfortowych dwupoziomowych domów, każdy z własnym ogrodem, powstających w północnej części Rzeszowa w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Przestronne domy z czterema pokojami, garderobą i garażem zostały zaprojektowane z myślą o wymagających lokatorach. Nowoczesny design budynku łączy w sobie piękno i funkcjonalność. Do każdego domu przydzielony jest ok. 2-arowy ogródek.

Przekazanie kluczy mieszkańcom planowane jest na IV kwartał 2017 roku.

Inwestycja Domy Szeregowe Potokowa znajduje się w Rzeszowie, ul. Potokowa (4.3 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez Edomus Deweloper.

Inwestycja Domy Szeregowe Potokowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Szeregowe Potokowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Edomus Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- fundamenty zaizolowane przeciwwilgociowo, ocieplone styrodurem 5 cm, zabezpieczone folią kubełkową, - budynek wybudowany z pustaków SOLBET 24 cm, - stropy żelbetowe, - ocieplenie styropianem 15 cm + tynk.

Dach

- ocieplenie dachu od podstawy do szczytu wełną Isover 30 cm/folia/płyta g-k, - budynek kryty blachą, - przygotowany komin do instalacji kominka.

Stolarka okienna

- okna 5-cio komorowe.

Drzwi zewnętrzne

- drzwi wejściowe wzmocnione antywłamaniowo.

Posadzka

- podłogi przygotowane do położenia płytek, parkietów lub innego wykończenia, - wykonane ogrzewanie podłogowe (2x łazienka, wiatrołap),

Ściany

- wytynkowane gipsowo.

Parapety wewnętrzne

- z kamienia naturalnego (granit lub marmur).

Instalacje

- wod-kan, gaz, CO (bez grzejników i pieca), - elektryczna (bez przełączników i gniazdek), - domofonowa – okablowanie, - TV, Internet (okablowanie) wraz z anteną satelitarną, - okablowanie do instalacji alarmowej.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle powstaje nieopodal centrum miasta (ok. 4 km). Lokalizacja w sąsiedztwie dzielnicy willowej sprawia, że jest to idealne miejsce do wypoczynku po ciężkim dniu pracy. W najbliższej okolicy znajduje się szkoła, sklepy oraz komunikacja miejska.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Szeregowe Potokowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Szeregowe Potokowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Domy Szeregowe Potokowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wywrockiego rondo 08.

Data publikacji: 14.09.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: