Domy Szeregowe Dworzysko

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Dworzysko, oferowane bezpośrednio przez Edomus Deweloper

Rzeszów, ul. Dworzysko

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Domy Szeregowe Dworzysko

8 zdjęć

Domy Szeregowe Dworzysko
Domy Szeregowe Dworzysko
Domy Szeregowe Dworzysko
Domy Szeregowe Dworzysko

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Jest to dziewięć budynków w północnej części Rzeszowa w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Przestronne domy z czterema pokojami, garderobą i garażem zostały zaprojektowane z myślą o wymagających lokatorach. Nowoczesny design budynku łączy w sobie piękno i funkcjonalność. Do każdego domu przydzielony jest ok. 2-arowy ogród.

Przekazanie kluczy mieszkańcom planowane jest na III kwartał 2016 roku.

Kupujący nie ponosi kosztu Podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC) 2%.

Opłaty za przyłącz mediów (prąd, woda, gaz) naliczane są zgodnie ze stawkami operatorów.

Inwestycja Domy Szeregowe Dworzysko znajduje się w Rzeszowie, ul. Dworzysko (5.6 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez Edomus Deweloper.

Inwestycja Domy Szeregowe Dworzysko została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Szeregowe Dworzysko nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Edomus Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 9 domów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- fundamenty zaizolowane przeciwwilgociowo, ocieplone styrodurem 5 cm, zabezpieczone folią kubełkową - budynek wybudowany z pustaków SOLBET 24 cm - stropy żelbetowe

Dach

- budynek kryty blachodachówką

Elewacja

- ocieplenie styropianem 15 cm + tynk akrylowy

Stolarka okienna

- okna 5-cio komorowe

Posadzka

- podłogi przygotowane do położenia płytek, parkietów lub innego wykończenia

Ściany

- wytynkowane gipsowo

Parapety wewnętrzne

- z kamienia naturalnego (granit lub marmur)

Instalacje

- instalacje wod-kan, gaz - instalacja elektryczna (bez przełączników i gniazdek) - instalacja domofonowa – okablowanie - instalacja TV, Internet (okablowanie) wraz z anteną satelitarną - okablowanie do instalacji alarmowej

Ogrzewanie

- wykonane ogrzewanie podłogowe (kuchnia, 2x łazienka, wiatrołap) - CO (bez grzejników i pieca)

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Domy Szeregowe Dworzysko to dziewięć komfortowych dwupoziomowych domów, każdy z własnym ogrodem. Osiedle powstaje nieopodal centrum miasta (ok. 5 km). Lokalizacja w sąsiedztwie trasy Rzeszów-Kraków sprawia, że dojazd autem oraz środkami komunikacji miejskiej jest bardzo dogodny. W bliskim otoczeniu znajduje się zabytkowa Dawna Oficyna Dworska, gdzie obecnie znajduje się elegancka restauracja. Pozostałością po parku Dworskim jest piękna aleja, ciągnąca się wzdłuż ulicy Dworzysko. Po wschodniej stronie tejże ulicy znaleźć można również starodrzew, stanowiący świadectwo mieszczącego się tutaj kiedyś rozległego parku. Wszystko to sprawia, że komfort i wygoda łączy się z historią i klimatem dawnego Rzeszowa.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Szeregowe Dworzysko?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Szeregowe Dworzysko mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Domy Szeregowe Dworzysko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chmury 02.

Data publikacji: 23.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: