Domy Potokowa etap II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Potokowa, oferowane bezpośrednio przez Edomus Deweloper

Rzeszów, ul. Potokowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Domy Potokowa etap II

4 zdjęcia

Domy Potokowa etap II
Domy Potokowa etap II
Domy Potokowa etap II
Domy Potokowa etap II

Opis Inwestycji

Domy Potokowa etap II logo

Potokowa Domy Szeregowe – Oferujemy piętnaście dwupoziomowych domów o metrażu 134,26 m2 w zabudowie szeregowej z garażem i ok 2-arowym ogrodem.

Przestronne domy z trzema sypialniami, garderobą i łazienką na poddaszu oraz otwartą przestrzenią parteru: salon, kuchnia, łazienka, kotłownia/pralnia oraz garaż, zostały zaprojektowane z myślą o wymagających lokatorach.

Nowoczesny design budynków łączy w sobie piękno i funkcjonalność. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej oraz możliwości indywidualnej aranżacji lokatorzy wprowadzą się do przestronnych, wygodnych wnętrz.

Przekazanie kluczy mieszkańcom planowane jest na II kwartał 2021 roku.

Inwestycja Domy Potokowa etap II znajduje się w Rzeszowie, ul. Potokowa (4.3 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez Edomus Deweloper.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Potokowa etap II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Edomus Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 15 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca).
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Renomowane Osiedle szeregowców powstaje w północnej części Rzeszowa w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Zlokalizowane przy ul. Potokowej w bliskiej odległości do centrum miasta ok 4 km.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Potokowa etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Potokowa etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Domy Potokowa etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wywrockiego rondo 08.

Data publikacji: 20.11.2020
Data aktualizacji: 14.06.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: