Widoki Mokotów

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Echo Investment S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Widoki Mokotów dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U1
56,47 m²
-
U2
59,03 m²
-
U3
57,69 m²
-
U4
48,91 m²
-
U5
54,38 m²
-
U6
54,34 m²
-
U7
45,92 m²
-
U8
31,25 m²
-
U9
45,61 m²
-

Opis Inwestycji

Widoki Mokotów to otoczony własnym ogrodem kameralny apartamentowiec, położony na skraju zabytkowego Parku Morskie Oko, w unikalnej lokalizacji na brzegu skarpy wiślanej, w zielonej enklawie w sercu miasta. Budynek wykończony naturalnymi materiałami, które doskonale wpisują się w otoczenie tworząc wyjątkowy, ponadczasowy klimat. Duże loggie i balkony zapewnią dodatkową przestrzeń do wypoczynku oraz wyjątkowy widok na miasto lub Park Morskie Oko.Całodobowa recepcja, elegancki hol wejściowy i kompleksowy system monitoringu zapewnią mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i ekskluzywności. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy prywatny klub fitness oraz klub mieszkańca. Każdy apartament będzie wyposażony w system inteligentnego domu. Dowiedz się więcej na: www.widokimokotow.pl

Inwestycja Widoki Mokotów znajduje się na Starym Mokotowie, ul. Puławska (3.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Echo Investment S.A..

Inwestycja Widoki Mokotów jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Widoki Mokotów pozostało na sprzedaż 9 lokali użytkowych o powierzchniach od 31 do 59 metrów kwadratowych.

Deweloper Echo Investment S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 360 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, usługi concierge, klimatyzacja, klub fitness, recepcja, sauna, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, sala fitness, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 9 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 31 do 59 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Widoki Mokotów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 100 metrów od inwestycji Widoki Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Morskie Oko.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Widoki Mokotów znajduje się 80 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Specjalistyczna Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i Psychoterapii "MOP" w odległości 200m, Rytmosfera. Studio tańca w odległości 200m, Szkoła Podstawowa nr 26 Społeczna im. prof. J. Kano w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Twoja METAMORFOZA Akademia Metamorfoz - kurs makijażu, osobista stylistka, nauka makijażu, w odległości 100 m znajduje się Poradnia leczenia nerwic Centrum Psychoterapii Samodzielnego Wojewódzkiego Zespółu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej, w odległości 100 m znajduje się Gabinet Masażu SAMADHI.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Kościół Parafialny Św. Michała Archanioła, w odległości 150 m znajduje się Kościół Św. Michała Archanioła, w odległości 200 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - Wypożyczalnia Nr 104.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się skwer Gwiazda Polski, w odległości 250 m znajduje się Skwer im. Olgi i Andrzeja Małkowskich, w odległości 350 m znajduje się skwer Broniewskiego.

Data publikacji: 08.03.2019

Data aktualizacji: 19.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie