Widoki Mokotów

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEcho Investment S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Dolny Mokotów(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Sobieskiego 112 (3.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Dolny Mokotów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 52 m2
  Dla inwestora 1 oferta
  Dom Development S.A.
 • Kierbedzia 8(1.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Kierbedzia 8 (4.1 km od centrum Warszawy)
  Kierbedzia 8
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 75 - 91 m2
  P. B. Konstanty Strus
 • Art Deco Mokotów(2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Zdziechowskiego 3 (5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 390 brutto/m2
  Art Deco Mokotów
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 28 - 91 m2
  Dla inwestora 3 oferty
  Terra Casa S.A.

Opis Inwestycji

Widoki Mokotów to otoczony własnym ogrodem kameralny apartamentowiec, położony na skraju zabytkowego Parku Morskie Oko, w unikalnej lokalizacji na brzegu skarpy wiślanej, w zielonej enklawie w sercu miasta. Budynek wykończony naturalnymi materiałami, które doskonale wpisują się w otoczenie tworząc wyjątkowy, ponadczasowy klimat. Duże loggie i balkony zapewnią dodatkową przestrzeń do wypoczynku oraz wyjątkowy widok na miasto lub Park Morskie Oko.Całodobowa recepcja, elegancki hol wejściowy i kompleksowy system monitoringu zapewnią mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i ekskluzywności. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy prywatny klub fitness oraz klub mieszkańca. Każdy apartament będzie wyposażony w system inteligentnego domu. Dowiedz się więcej na: www.widokimokotow.pl

Inwestycja Widoki Mokotów znajduje się na Starym Mokotowie, ul. Puławska (3.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Echo Investment S.A..

Inwestycja Widoki Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Widoki Mokotów pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 31 do 59 metrów kwadratowych.

Deweloper Echo Investment S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 360 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, usługi concierge, klimatyzacja, klub fitness, recepcja, sauna, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, sala fitness, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Widoki Mokotów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Widoki Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Widoki Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Morskie Oko 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Widoki Mokotów znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PORADNIA SPECJALISTYCZNA MŁODZIEŻOWY OŚRODEK PROFILAKTYKI I PSYCHOTERAPII "MOP" w odległości 200 m, Przedszkole Specjalne nr 393 w odległości 210 m, Młodzieżowy Dom Kultury w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Widoki Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Psychiatryczny w odległości 60 m, Przychodnia Specjalistyczna w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Widoki Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Gross Market, w odległości 170 m znajduje się Supersam, w odległości 170 m znajduje się Delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Widoki Mokotów w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.03.2019

Data aktualizacji: 13.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie