Esencja

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Garbary, oferowane bezpośrednio przez

Echo Residential by Archicom

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Garbary 101

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Esencja

6 zdjęć

Esencja
Esencja
Esencja
Esencja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 370 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

ODKRYJ PRESTIŻOWE MIEJSCE na Garbarach

Prezentujemy gotowy lokal usługowy znajdujący się w apartamentowcu Esencja, który powstał w miejscu dawnej palarni kawy.

Lokal, usytuowany na rogu budynku, posiada 3 wejścia - dwa główne od strony ruchliwej ulicy Garbary 101 oraz jedno boczne, od strony dziedzińca. Dzięki temu kawiarnia zachęci do wejścia zarówno przechodniów, jak i mieszkańców inwestycji.

Atutem lokalu są duże okna witrynowe, które sprawiają, iż jest on bardzo dobrze doświetlony.

ATUTY lokalizacji:

- Lokal w inwestycji liczącej ponad 240 apartamentów, znajdującym się bezpośrednio przy ulicy Garbary. W planach kolejny etap.

- Usytuowany naprzeciwko rewitalizowanej Starej Rzeźni, która stanie się nowym centrum biurowo-handlowy, a także miejscem wydarzeń artystycznych i kulturalnych.

- Kawa wpisana w lokalizację - teren dawnej palarni kawy.

- Bliskość dworca Poznań Garbary, przystanku autobusowego, a w przyszłości także tramwajowego.

- Brak kawiarni w pobliżu.

Inwestycja Esencja znajduje się na Starym Mieście, ul. Garbary 101 (1.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Echo Residential by Archicom.

Inwestycja Esencja została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Esencja nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Echo Residential by Archicom przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Esencja?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Esencja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Esencja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Garbary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Esencja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Esencja znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Iskierka w odległości 100 m, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 w odległości 350 m, PRZEDSZKOLE NR 23 w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Esencja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Esencja w odległości 380 m znajduje się Lodowisko Bogdanka, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Wielka Spluwa Laser Tag.

Data publikacji: 09.12.2021
Data aktualizacji: 02.06.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: