Osiedle Na Wzgórzu

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Mickiewicza, oferowane bezpośrednio przez Dymon-Bud Development s.c.

Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Mickiewicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Na Wzgórzu

3 zdjęcia

Osiedle Na Wzgórzu
Osiedle Na Wzgórzu
Osiedle Na Wzgórzu

Opis Inwestycji

Domy bliźniacze będą charakteryzować się funkcjonalną i nowoczesną architekturą, dzięki czemu wkomponują się w otoczenie, które otrzymało nowoczesny wygląd i charakter co ważne jest dla przyszłych lokatorów osiedla. Co ważne ze względu na znajdujące się w pobliżu liczne tereny zielone, okolica jest wstanie zapewnić przyszłym mieszkańcom osiedla spokój i wypoczynek po całym ciężkim dniu pracy.

Projekt domów w zabudowie bliźniaczej zakłada 30 domów, w tym 3 , 4 – i 5 pokojowych o powierzchni 159,75 m2. Wszystkie nieruchomości charakteryzować się będą przestronnością i funkcjonalnością, tak aby w najlepszy sposób spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców.

W domach znajdować się będą duże przestronne pokoje oraz wiele innych pomieszczeń dla osób wymagających i lubiących komfort. Jak również osiedle posiada monitoring który zapewnia bezpieczeństwo naszym mieszkańcom.

Inwestycja Osiedle Na Wzgórzu znajduje się w Pogodnie, ul. Mickiewicza (2.6 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Dymon-Bud Development s.c.

Inwestycja Osiedle Na Wzgórzu została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Na Wzgórzu nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dymon-Bud Development s.c. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 30 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
monitoring, TV kablowa, monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Na Wzgórzu?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Na Wzgórzu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Na Wzgórzu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karłowicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Na Wzgórzu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Na Wzgórzu znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liga Obrony Kraju Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców w odległości 230 m, "Szkoła z Pasją" Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Na Wzgórzu jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medical w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Na Wzgórzu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Społem, w odległości 340 m znajduje się La Caravella, w odległości 370 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Na Wzgórzu w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.09.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: