Osiedle Sułowska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDubwar

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Inwestycja przewiduje budowę 2 budynków, gdzie znajdować się będzie w sumie 55 mieszkań.W ramach prowadzonej inwestycji proponujemy mieszkania o różnych parametrach, m.in. na parterze z tarasami, gdzie największy sięga 120m2. Poza tym znajdować się będą lokale 2pokojowe z aneksem kuchennym (ok 37m2), a nawet posiadające 3 pokoje z aneksem kuchennym i garderobą, sięgające 68m2. Niewątpliwym atutem są oferowane schowki lokatorskie do każdego mieszkania. Oprócz tego do budynku przynależy tzw. rowerownia.Bardzo ważnym elementem jest wyposażenie budynków w windy osobowe, które niewątpliwie ułatwią codzienne funkcjonowanie. Ogromnym atutem jest hala garażowa, w której mieścić się będą 32 miejsca postojowe, z czego 19 posiada wydzielone schowki lokatorskie. Przy budynku A przewidziana jest budowa 2 garaży jednostanowiskowych.Dodatkowo naprzeciwko budynku A wybudowane zostaną 3 garaże jednostanowiskowe.Na terenie inwestycji zapewniony monitoring.

Inwestycja Osiedle Sułowska znajduje się w Miliczu, ul. Sułowska (39.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Dubwar.

Inwestycja Osiedle Sułowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sułowska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 69 metrów kwadratowych w cenie od 4 991 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dubwar przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sułowska

Milicz to miasto położone w województwie dolnośląskim. Leży nad rzeką Barycz. Jego powierzchnia wynosi 13,5 km2 i zamieszkuje ją ok 11 tysięcy osób. Znajduje się na północ od Trzebnicy, przy głównej trasie z Wrocławia do Poznania. Milicz Usytuowany jest wśród Stawów Milickich - jednego z największych w Europie akwenów rybnych w Dolinie Baryczy. Na terenie Parku co roku odbywają się Dni Ziemi Milickiej. Ponadto w okolicy znajdują się specjalnie wyznaczone miejsca na ścieżki rowerowe oraz Pałac Klasycystyczny, w którym mieści się Technikum Leśne, Muzeum Bombki i Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny w Miliczu.

Komunikacja

Znajduje się tutaj droga krajowa nr 15, która łączy Trzebnicę z Ostródą oraz droga wojewódzka nr 439, która biegnie przez miasto Żmigród. W Miliczu znajduje się także linia kolejowa nr 281, która przebiega przez Wrocław Główny, Oleśnicę, Krotoszyn, Poznań Główny oraz Chojnice. Ponadto funkcjonuje tutaj komunikacja publiczna, zapewniająca połączenia autobusowe w Miliczu i jego okolicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sułowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Osiedle Sułowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sułowska znajduje się się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Świat Malucha" w odległości 210 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w odległości 210 m, Branżowa Szkoła I stopnia w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Sułowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Milickie Centrum Zdrowia w odległości 450 m, Labolatorium Analiz Lekarskich w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sułowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 350 m znajduje się Netto, w odległości 450 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sułowska w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.08.2020

Data aktualizacji: 16.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie