Brylantowa Nova

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DR Developer sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Brylantowa Nova

Najbliższe inwestycje

 • Zaciszny Ołtaszyn(0.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Grota Roweckiego 211 (6.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 4 900 brutto/m2
  Zaciszny Ołtaszyn
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 145 m2
  Liczba pokoi: 5
  M3 Invest
 • Projekt Radomierzyce(0.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Radomierzyce, ul Lawendowa (0.4 km od Wrocławia)
  Projekt Radomierzyce
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 123 - 153 m2
  Liczba pokoi: 5 - 7
  JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Villa Elegante(1.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Grota-Roweckiego (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 4 965/m2
  Villa Elegante
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 156 - 182 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  ComoDomo

Opis Inwestycji

Brylantowa Nova to osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Ołtaszyn.Budowa realizowana w czterech etapach.Etapy 1 i 2 inwestycji oddane do użytkowania!Rozpoczęcie budowy etapów 3 i 4 –maj 2017r., a zakończenie budowy – maj 2018r.Na parterze zlokalizowano wiatrołap, garaż, przedpokój i pokój dzienny. Na piętrze zaprojektowano korytarz, trzy sypialnie oraz łazienkę. Do każdego z szeregów przylegają dwa tarasy. Każdy szereg ma prywatny zielony ogródek. Szeregi środkowe mają ogródki o powierzchniach ponad 50m2, natomiast skrajne szeregówki mają zielone ogródki o powierzchni ponad 170 m2.

Inwestycja Brylantowa Nova znajduje się na Ołtaszynie, ul. Brylantowa (6.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DR Developer sp. z o.o..

Inwestycja Brylantowa Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Brylantowa Nova pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 123 metrów kwadratowych w cenie od 720 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DR Developer sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 28 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca): 1 Miejsce postojowe w garażu 1 miejsce postojowe na zewnątrz budynku.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Brylantowa Nova

Brylantowa Nova to nowa inwestycja DR DEVELOPER zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki – Ołtaszyn przy ul. Brylantowej. O wyborze tej lokalizacji zdecydowała wyjątkowa atrakcyjność mieszkalna okolicy, która jawi się jako idealne miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Jest to miejsce szczególne, ponieważ łączy w sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie jest doskonale skomunikowane z centrum Wrocławia. W najbliższym sąsiedztwie przeważa niska kameralna zabudowa. W budynku zlokalizowanym obok inwestycji (20 m) funkcjonuje dobrze zaopatrzony sklep spożywczy i restauracja serwująca przepyszne posiłki. W najbliższej okolicy osiedla znajdują się placówki edukacyjne takie jak Przedszkole nr 29 przy ul. Kurpiów 28 (650 m), Szkoła Podstawowa nr 34 przy ul. K.I. Gałczyńskiego 8 (950 m). W okolicy znajdują się rozległe tereny zielone m.in. Tor Wyścigów Konnych Partynice, Park Południowy i Park Kleciński - niezwykle malownicze tereny zielone, gwarantujące możliwość odpoczynku. Dogodny dojazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia oraz Węzeł Bielański, gdzie ulokowane są liczne centra handlowe m.in. Ikea, Tesco, Auchan. Osiedle ma zapewnioną komunikację autobusową - najbliższy przystanek autobusowy przy ul. Grota Roweckiego – 250 m od nieruchomości (113 oraz nocny 249). Odległość od Rynku to ok. 8 km.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Brylantowa Nova znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 29 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Ołtaszyńska. Apteka, w odległości 1150 m znajduje się Absynt. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 900 m znajduje się Wniebowzięcia NMP, w odległości 1800 m znajduje się Najświętszego Zbawiciela.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1300 m znajduje się Tenis Partner 2 Sp. z o.o..

Data publikacji: 30.06.2016

Data aktualizacji: 01.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie