Brylantowa Nova

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DR Developer sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 5 878 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Brylantowa Nova dostępna jest 1 oferta

RzutNumerPokojeMetrażPow. działkiCena
9.2 5123 m2-
720 000 zł5 878 zł/m²

Brylantowa Nova to osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Ołtaszyn.

Budowa realizowana w czterech etapach.
Etapy 1 i 2 inwestycji oddane do użytkowania!
Rozpoczęcie budowy etapów 3 i 4 –maj 2017r., a zakończenie budowy – maj 2018r.

Na parterze zlokalizowano wiatrołap, garaż, przedpokój i pokój dzienny. Na piętrze zaprojektowano korytarz, trzy sypialnie oraz łazienkę. Do każdego z szeregów przylegają dwa tarasy. Każdy szereg ma prywatny zielony ogródek. Szeregi środkowe mają ogródki o powierzchniach ponad 50m2, natomiast skrajne szeregówki mają zielone ogródki o powierzchni ponad 170 m2.

Inwestycja Brylantowa Nova znajduje się na Ołtaszynie, ul. Brylantowa (6,4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DR Developer sp. z o.o..

Inwestycja Brylantowa Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Brylantowa Nova pozostał na sprzedaż 1 nowy dom jednorodzinny o powierzchni 123 metrów kwadratowych w cenie od 720 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 5-pokojowe o powierzchni 123 m2 w cenie od 720 000 zł (1 dom).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DR Developer sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 28 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże: domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca): 1 Miejsce postojowe w garażu 1 miejsce postojowe na zewnątrz budynku.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, tv kablowa, własna kotłownia.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy: aktualnie dostępny jest 1 dom.
Powierzchnie domów: 123 m2.
Liczba pokoi: dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
 • kształtują się na poziomie 720 000 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi 5 878 zł.
Opis płatności:ustalany indywidualnie.
Warunki rezerwacji:opłata rezerwacyjna.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Brylantowa Nova

Brylantowa Nova to nowa inwestycja DR DEVELOPER zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki – Ołtaszyn przy ul. Brylantowej. O wyborze tej lokalizacji zdecydowała wyjątkowa atrakcyjność mieszkalna okolicy, która jawi się jako idealne miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Jest to miejsce szczególne, ponieważ łączy w sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie jest doskonale skomunikowane z centrum Wrocławia. W najbliższym sąsiedztwie przeważa niska kameralna zabudowa. W budynku zlokalizowanym obok inwestycji (20 m) funkcjonuje dobrze zaopatrzony sklep spożywczy i restauracja serwująca przepyszne posiłki. W najbliższej okolicy osiedla znajdują się placówki edukacyjne takie jak Przedszkole nr 29 przy ul. Kurpiów 28 (650 m), Szkoła Podstawowa nr 34 przy ul. K.I. Gałczyńskiego 8 (950 m). W okolicy znajdują się rozległe tereny zielone m.in. Tor Wyścigów Konnych Partynice, Park Południowy i Park Kleciński - niezwykle malownicze tereny zielone, gwarantujące możliwość odpoczynku. Dogodny dojazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia oraz Węzeł Bielański, gdzie ulokowane są liczne centra handlowe m.in. Ikea, Tesco, Auchan. Osiedle ma zapewnioną komunikację autobusową - najbliższy przystanek autobusowy przy ul. Grota Roweckiego – 250 m od nieruchomości (113 oraz nocny 249). Odległość od Rynku to ok. 8 km.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Brylantowa Nova znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 29 w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m Ołtaszyńska. Apteka, w odległości 1 150 m Absynt. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: La Trattoria w odległości 400 m, ING Bank Śląski w odległości 750 m, Gospoda Ołtaszyńska w odległości 800 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Tenis Partner 2 Sp. z o.o. w odległości 1 300 m, RC. Klub sportowy w odległości 1 450 m.

Data publikacji: 30 czerwca 2016 12:29

Data aktualizacji: 07 grudnia 2018 07:52

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

DR Developer sp. z o.o.

DR Developer sp. z o.o.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
DR Developer sp. z o.o.
  +48 71 ...
  +48 71 747 96 20

  Brylantowa Nova

  adres biura sprzedaży

  ul. Krzycka 92A 53-020 Wrocław

  Umów spotkanie

  • poniedziałek

   27

   maja

  • wtorek

   28

   maja

  • środa

   29

   maja

  Zaproponuj inny termin