Osiedle budynków wielorodzinnych

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Porębska 23, 23A, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Zawiercie, ul. Porębska 23, 23A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle budynków wielorodzinnych

6 zdjęć

Osiedle budynków wielorodzinnych
Osiedle budynków wielorodzinnych
Osiedle budynków wielorodzinnych
Osiedle budynków wielorodzinnych

Opis Inwestycji

Wzdłuż ul. Porębskiej znajduje się budynek mieszkalny wielorodzinny z garażami poziemnymi, podpiwniczony, czterokondygnacyjny z usługowo – handlowym parterem (budynek “B”) oraz od ulicy dojazdowej budynek mieszkalny wielorodzinny, podpiwniczony o częściowo użytkowychpiwnicach, czterokondygnacyjny o funkcji mieszkalnej (budynek “A”).

Budynek A-mieszkania o metrażu od 45,94m2 do 83,83m2.Budynek B-mieszkania o metrażu od 46,68m2 do 84,47m2.

Mieszkania do wynajęcia z możliwością wykupu na własność przy wpłacie 10%, 20% lub 30% wkładu własnego. Przy wkładzie własnym niższy czynsz.Mozliwy również wynajem bez wkładu własnego tzn bez gwarancji ceny mieszkania do wykupu.

Wszystkie miaszkania oprócz nr 23A.3, 23A.4, 23.10, 2316, 23A.19 są wykończone “pod klucz” !

Mieszkania są wykończone pod kluczWpłacając 30% wartości mieszkania można je wynająć i mieszkać płacąc czynsz.Jest wówczas gwarancja ceny . W dowolnym momencie można wpłacić pozostałą kwotęi zostać właścicielem bezczynszowego mieszkania.W Zawierciu jest także możliwe wynajęcie mieszkania bez 30 % wpłaty własnej ale wówczas jest zdecydowanie większy czynsz i nie ma gwarancji ceny.

Inwestycja Osiedle budynków wielorodzinnych znajduje się w Zawierciu, ul. Porębska 23, 23A (11.3 km od Dąbrowy Górniczej), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Osiedle budynków wielorodzinnych została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle budynków wielorodzinnych nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc).
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zawiercie to ponad 53 -tysięczne miasto położone na obszarze Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej, nad rzeką Wartą, w północno-wschodniej części województwa Śląskiego. Podzielone jest na 18 osiedli mieszkaniowych. Strefa zachodnia Zawiercia to tereny położone nad rzeką Wartą. Obejmują one centralną część miasta i zdominowane są przez zabudowę wielorodzinną i dobrze rozwinięty przemysł. Strefa wschodnia miasta to raczej tereny rolne i leśne, których spora część wchodzi w obręb Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych, stanowiąc zaplecze rekreacyjne dla całego regionu. W mieście prężnie rozwija się przemysł ciężki -huta żelaza, szklarski - huta szkła produkująca kryształ i odlewniczy. Zawiercie to ważny węzeł komunikacyjny zarówno kolejowy jak i samochodowy. W Zawierciu funkcjonuje kilkadziesiąt placówek edukacyjnych. Władze miasta poprzez Kartę Dużej Rodziny, wspierają osoby posiadające co najmniej troje dzieci. Zniżki, zapewniają m.in. możliwość korzystania z niezwykle bogatej oferty kulturalnej, sportowej czy rekreacyjnej jakie daje miasto.

Komunikacja

Przez Zawiercie przebiega droga krajowa łącząca Śląsk z Kielcami/ Tarnobrzegiem oraz dwie drogi wojewódzkie nr 791 (Trzebinia – Zawiercie – Myszków), 796 (Zawiercie – Dąbrowa Górnicza). Dystans 13 kilometrów dzieli mieszkańców od trasy A1. Zawiercie posiada bezpośrednie połączenia kolejowe w kierunku północnym – Warszawa, Gdynia, południowym – Kraków, Zakopane, Praga, Budapeszt, Wiedeń, zachodnim – górny i dolny Śląsk oraz wschodnim – Ełk, Suwałki. Do większych miast dystans wynosi: Katowice – 43 km, Częstochowa - 45 km, Kraków - 67 km, Międzynarodowy Port Lotniczy w Katowicach – Pyrzowicach - 28 km, Warszawa - 278 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle budynków wielorodzinnych?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle budynków wielorodzinnych mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle budynków wielorodzinnych znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle budynków wielorodzinnych znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle budynków wielorodzinnych znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 8 w odległości 420 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zawierciu w odległości 420 m, I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle budynków wielorodzinnych składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Tesco, w odległości 310 m znajduje się Netto, w odległości 350 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle budynków wielorodzinnych w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: