Inwestycja przy ul. Porębskiej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Porębska, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Zawiercie, ul. Porębska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Inwestycja przy ul. Porębskiej

3 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Porębskiej
Inwestycja przy ul. Porębskiej
Inwestycja przy ul. Porębskiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Wzdłuż ul. Porębskiej znajduje się budynek mieszkalny wielorodzinny z garażami poziemnymi, podpiwniczony,czterokondygnacyjny z usługowo – handlowym parterem (budynek „B”) oraz od ulicy

dojazdowej budynek mieszkalny wielorodzinny, podpiwniczony o częściowo użytkowych

piwnicach, czterokondygnacyjny o funkcji mieszkalnej (budynek „A”).

Budynek A-mieszkania o metrażu od 45,94m2 do 83,83m2.

Budynek B-mieszkania o metrażu od 46,68m2 do 84,47m2.

Uwaga! Wpłacając 10%, 20% lub 30% wartości mieszkania możesz je wynająć i płacić czynsz- po dopłacie pozostałej kwoty zyskujesz mieszkanie bezczynszowe!

Inwestycja Inwestycja przy ul. Porębskiej znajduje się w Zawierciu, ul. Porębska (11.4 km od Dąbrowy Górniczej), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Porębskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Porębskiej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zawiercie to ponad 53 -tysięczne miasto położone na obszarze Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej, nad rzeką Wartą, w północno-wschodniej części województwa Śląskiego. Podzielone jest na 18 osiedli mieszkaniowych. Strefa zachodnia Zawiercia to tereny położone nad rzeką Wartą. Obejmują one centralną część miasta i zdominowane są przez zabudowę wielorodzinną i dobrze rozwinięty przemysł. Strefa wschodnia miasta to raczej tereny rolne i leśne, których spora część wchodzi w obręb Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych, stanowiąc zaplecze rekreacyjne dla całego regionu. W mieście prężnie rozwija się przemysł ciężki -huta żelaza, szklarski - huta szkła produkująca kryształ i odlewniczy. Zawiercie to ważny węzeł komunikacyjny zarówno kolejowy jak i samochodowy. W Zawierciu funkcjonuje kilkadziesiąt placówek edukacyjnych. Władze miasta poprzez Kartę Dużej Rodziny, wspierają osoby posiadające co najmniej troje dzieci. Zniżki, zapewniają m.in. możliwość korzystania z niezwykle bogatej oferty kulturalnej, sportowej czy rekreacyjnej jakie daje miasto.

Komunikacja

Przez Zawiercie przebiega droga krajowa łącząca Śląsk z Kielcami/ Tarnobrzegiem oraz dwie drogi wojewódzkie nr 791 (Trzebinia – Zawiercie – Myszków), 796 (Zawiercie – Dąbrowa Górnicza). Dystans 13 kilometrów dzieli mieszkańców od trasy A1. Zawiercie posiada bezpośrednie połączenia kolejowe w kierunku północnym – Warszawa, Gdynia, południowym – Kraków, Zakopane, Praga, Budapeszt, Wiedeń, zachodnim – górny i dolny Śląsk oraz wschodnim – Ełk, Suwałki. Do większych miast dystans wynosi: Katowice – 43 km, Częstochowa - 45 km, Kraków - 67 km, Międzynarodowy Port Lotniczy w Katowicach – Pyrzowicach - 28 km, Warszawa - 278 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Porębskiej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Porębskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Porębskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Porębskiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Porębskiej znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka w Zawierciu w odległości 370 m, Niepubliczne Przedszkole ENE DUE RABE w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Porębskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Tesco, w odległości 310 m znajduje się Netto, w odległości 450 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Porębskiej w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.01.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pozostałe oferty

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: