Leśne Zacisze II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDombud-Invest Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

SPOKOJNA WYSPA NA MAPIE CIESZYNAW malowniczej miejscowości koło CIeszyna w Gumnach powstaje osiedle domków Leśne Zacisze II. To spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców. Niebanalne zagospodarowanie terenu, oryginalna architektura i niepowtarzalny projekt tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku.Leśne Zacisze II to 14 nowoczesnych domów i stylowych domów. Na przestronnych posesjach ulokowano domy o szerokim wachlarzu metraży od 140 do 170 mkw., wyposażone w garaże i ogrody. Przestrzenie na dwóch kondygnacjach zaprojektowano tak, aby zapewnić wyjątkowo funkcjonalne układy pomieszczeń. W trzykondygnacyjnych obiektach zagospodarowano użytkowe poddasze. Każdy dom posiada garaż o powierzchni ok. 25 mkw. zamykany sterowaną automatycznie bramą segmentową.

Inwestycja Leśne Zacisze II znajduje się w Gumnach, ul. Beskidzka 114 (14.4 km od Jastrzębia-Zdroju), została zrealizowana przez dewelopera Dombud-Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Leśne Zacisze II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów w tym 6 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Leśne Zacisze II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 133 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud-Invest Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Leśne Zacisze II

Powiat cieszyński jest częścią województwa śląskiego, która powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Głównym miastem regionu jest miasto Cieszyn. Na powiat składają się: gminy miejskie: Cieszyn, Ustroń oraz Wisła, gminy miejsko-wiejskie: Skoczów, Strumień, gminy wiejskie: Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Zebrzydowice oraz pięć miast: Cieszyn, Skoczów, Strumień, Ustroń i Wisła. Ziemie cieszyńską odwiedza każdego roku około 2 miliony turystów, dlatego też turystyka jest jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki regionu, który jest jednym z głównych źródeł dochodów mieszkańców. Do bliższego poznania regionu zachęcają nie tylko malownicze krajobrazy, ale i bogata historia oraz wyjątkowa kultura.

Komunikacja

Przez powiat cieszyński przechodzą dwie drogi krajowe: 1 i 81, droga ekspresowa S1, oraz kilka dróg wojewódzkich: 937, 938, 939, 941, 942, 943. Transport zbiorowy w regionie świadczą autobusy prywatnych przewoźników oraz PKS. Do powiatu dojechać można także za pośrednictwem pociągu. Najważniejszą stacją jest dawne dawne przejście graniczne w Zebrzydowicach. Przebiega tam trasa z Warszawy do Pragi i Wiednia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśne Zacisze II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Leśne Zacisze II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gumna Remiza.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leśne Zacisze II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Market u Ceci.

Data publikacji: 04.06.2019

Data aktualizacji: 13.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie