Komorowice II

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDomar Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 136 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Komorowice II to domy w zabudowie szeregowej, położone niecałe 3 km od granic Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo lasów, tereny spacerowe i rowerowe, oraz piękne zespoły pałacowo – parkowe w okolicy, to niewątpliwe atuty lokalizacji.Domy z ogródkami, w zabudowie szeregowej, o powierzchniach od 132 (wraz z garażem o powierzchni ok. 16 m kw.) do 143 m² (wraz z garażem o powierzchni ok. 17,5 m kw.), na działkach od 235 do 500 m² (ogrody od 100 m kw. do 350 m kw).Inwestycja Komorowice II to idealne miejsce dla osób, które pracując we Wrocławiu, chcą uciec od wielkomiejskiego hałasu i mieszkać w miejscu spokojnym, pogodnym, zielonym i relaksującym

Inwestycja Komorowice II znajduje się w Komorowicach, Komorowice (3 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Domar Development.

Inwestycja Komorowice II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych domów w tym 12 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Komorowice II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domar Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 17 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, park.

Lokalizacja inwestycji Komorowice II

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Komorowice II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Komorowice II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karwiany.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Komorowice II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Wielospecjalistyczny "Orthos" w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Komorowice II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Przy Stawie.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Komorowice II w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie