Rodzinna Piszkawa

Domy na sprzedaż Piszkawa, oferowane bezpośrednio przez Dom+

oleśnicki, Piszkawa, Piszkawa
Ceny od: 4 313 zł brutto/m2
Rodzinna Piszkawa

4 zdjęcia

Rodzinna Piszkawa
Rodzinna Piszkawa
Rodzinna Piszkawa
Rodzinna Piszkawa

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Rodzinna Piszkawa dostępne są 4 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Opis Inwestycji

Rodzinna Piszkawa to zespół domów w zabudowie bliźniaczej usytuowanych na działkach o powierzchni ok. 260 m2. W ofercie aktualnie mamy 4 domy Etapu 1, które są początkiem całej inwestycji - osiedla składającego się z około 32 domów. Osiedle będzie zaprojektowane i zaaranżowane kompleksowo, ze szczególnym uwzględnieniem komfortu, prywatność i bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Domy charakteryzuje przede wszystkim duża funkcjonalność i nowoczesne, ekologiczne wyposażenie w zasilanie energią słoneczną oraz ogrzewanie podłogowe i pompy ciepła. Zadbaliśmy o optymalne wykorzystanie przestrzeni i starannie zaplanowane rozkłady pomieszczeń.

Domy mają 115,70 m2 powierzchni użytkowej i składają się z 2 kondygnacji oraz poddasza z możliwością dodatkowego wykorzystania. Parter to duży pokój dzienny z wyjściem na taras oraz aneksem kuchennym, toaleta i przedpokój, z którego jest wejście do garażu i pomieszczenia gospodarczego. Na piętrze usytuowane są 3 sypialnie i łazienka. Projektanci zadbali o to aby układy wnętrza były przemyślane, co za tym idzie każde pomieszczenie jest przestronne i daje możliwość swobodnej aranżacji wnętrza. Każdy z domów posiada też własny garaż w bryle budynku.

Dbając o szczegóły i staranność wykonania zwracamy dużą uwagę na dobór materiałów najwyższej jakości. Patrzymy nie tylko na wnętrze, ale również na harmonijną relację z otoczeniem. Celem nadrzędnym, którym się kierujemy, jest kreowanie nowego wymiaru przestrzeni i tworzeniu nietuzinkowych i przemyślanych nieruchomości, w których funkcjonalność idzie w parze z atrakcyjną formą architektoniczną.

Inwestycja Rodzinna Piszkawa znajduje się w Piszkawie (10.4 km od Wrocławia), jest realizowana przez Dom+.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Rodzinna Piszkawa w sprzedaży 4 nowe domy o powierzchni 116 metrów kwadratowych, w cenie od 499 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 4-pokojowe o powierzchni 116 m2 (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców Dom+ nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 32 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępne są 4 domy bliźniaki.
Powierzchnie domów:
116 m².
Powierzchnie działek:
od 221 do 258 m².
Ceny domów:
 • kształtują się w zakresie od 499 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 313 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dzisiejszy świat, to ciągły pośpiech, zgiełk i niekończąca się gonitwa. Codzienne obowiązki, praca od rana do wieczora i inne zajęcia nie pozwalają na chwile wytchnienia. A każdy potrzebuje choć trochę spokoju. Dlatego warto przyjrzeć się osiedlu domów Rodzinna Piszkawa. Kameralna miejscowość Piszkawa jest położona optymalnie, między Wrocławiem i Oleśnicą. Tylko kilkanaście minut dzieli ją od niezbędnej infrastruktury miejskiej, a dotarcie np. do centrum handlowego Korona zajmuje około 20 minut. Kompleks domów Rodzinna Piszkawa to idealne miejsce dla par, rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój oraz bliskość natury. Lokalizacja pozawala na komfortowe zamieszkanie nawet najbardziej wymagającym, którzy chcą żyć wygodnie i cieszyć się przestrzenią. Idealna równowaga miedzy życiem blisko miasta, a możliwością wytchnienia w malowniczej i zacisznej okolicy, to bardzo atrakcyjna propozycja. Niewątpliwie jest to miejsce warte zamieszkania. My natomiast największą satysfakcję czerpiemy z zadowolenia naszych klientów, dlatego będzie nam niezmiernie miło, kiedy dołączą Państwo do tego grona. - kameralna, willowa miejscowość - bardzo dobra komunikacja z nowo budowaną obwodnicą - hodowla koni w miejscowości - w pobliżu stawy hodowlane - wokoło duże zespoły leśne

Powiat oleśnicki został utworzony ponownie w 1999 roku na terenie dawnego księstwa oleśnickiego i dwóch dawnych wolnych państw stanowych – sycowskiego i goszczańskiego. Do powiatu należy 8 gmin: 4 wiejsko – miejskie: Bierutów, Międzybórz, Syców i Twardogóra, 3 wiejskie: Dobroszyce, Dziadowa Kłoda i Oleśnica oraz 1 miejska Oleśnica, która jest jednocześnie stolicą Powiatu. Oleśnica to jedno z najstarszych śląskich miast. Wyróżnia je bogata historia i wyjątkowe zabytki architektoniczne. Miasto uchodzi także za istotny ośrodek ekonomiczny.

Komunikacja

Powiat oleśnicki stanowi istotny węzeł komunikacyjny na mapie Polski. Przebiegają tu zarówno drogi krajowe nr 8 i nr 25 oraz drogi wojewódzkie, nr 340 i 451. Komunikacja w powiecie odbywa się dzięki komunikacji podmiejskiej, obsługiwanej przez firmę Polbus-PKS. Również z Oleśnicy autobusy linii nr 504, 514 i 554 do oddalonego o 29 kilometrów Wrocławia kursują tu średnio co 30 minut. Oleśnica to także duży węzeł kolejowy, na którym krzyżują się linie z Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego, a także z Katowic przez Lubliniec i Kluczbork.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rodzinna Piszkawa?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rodzinna Piszkawa w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.04.2022
Data aktualizacji: 22.04.2022
Dom+ logo

Dom+

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Ibn Siny Awicenny 14, 55-611 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 16:00
 • Wtorek: 09:00 - 16:00
 • Środa: 09:00 - 16:00
 • Czwartek: 09:00 - 16:00
 • Piątek: 09:00 - 16:00

Oferty w Piszkawie

Pozostałe oferty

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: