Rezydencja Stanisława Augusta

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Stanisława Augusta, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Stanisława Augusta 71

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Rezydencja Stanisława Augusta

12 zdjęć

Rezydencja Stanisława Augusta
Rezydencja Stanisława Augusta
Rezydencja Stanisława Augusta
Rezydencja Stanisława Augusta

Najbliższe inwestycje

 • Fabryka PZO

  Fabryka PZO

  White Star Real Estate

  Lokal użytkowy Kamionek, Praga-Południe, Warszawa
  ul. Kamionkowska
  3.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 66-140 m2
  • Lokali użytkowych: 2
 • Mińska 63

  Mińska 63

  Syrena Invest Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Kamionek, Praga-Południe, Warszawa
  ul. Mińska 63
  4.2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 67-103 m2
  • Lokali użytkowych: 4
 • Chrzanowskiego

  Chrzanowskiego

  Strus Development Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Grochów, Praga-Południe, Warszawa
  ul. Chrzanowskiego 14
  5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 151-173 m2
  • Lokali użytkowych: 2

Opis Inwestycji

KRÓLEWSKIE APARTAMENTY PRZY PARKU

Historyczna okolica, bliskość centrum - Rezydencja Stanisława Augusta to wyjątkowa inwestycja. Cztero- i pięciopiętrowa zabudowa o klasycznej architekturze i najwyższym standardzie wykończenia zapewni przyszłym mieszkańcom niepowtarzalny widok na zieleń Kamionkowskich Błoni Elekcyjnych.

Ta luksusowa inwestycja w centrum prawobrzeżnej Warszawy jest doskonałym miejscem dla tych, którzy stawiają na najwyższą jakość życia.

GŁÓWNE ZALETY:

- bliskość Saskiej Kępy i centrum miasta

- widok na park na terenie Błoni Kamionkowskich

- bliskie sąsiedztwo Parku Skaryszewskiego

- najwyższa jakość wykończenia

- starannie zaplanowana zieleń, place zabaw

- Galeria Wileńska oraz eleganckie delikatesy w niedalekim sąsiedztwie

- klasyczna architektura

HISTORYCZNA OKOLICA

Na terenie Kamionkowskich Błoni Elekcyjnych odbywały się niegdyś elekcje królów Polski. W okolicy znajduje się kilkadziesiąt zabytkowych obiektów, m.in. Park Skaryszewski, Fabryka Wedla, kamienice modernistyczne, czy klasycystyczne Rogatki Grochowskie. Przed wojną Warszawiacy oblegali tutejsze korty tenisowe, a latem tętniło życiem kąpielisko na Jeziorku Kamionkowskim.

KLASYCZNA ARCHITEKTURA

Rezydencja Stanisława Augusta trafi w gusta zarówno miłośników nowoczesnej jak i klasycznej architektury. Przeszklona elewacja zapewni przyszłym mieszkańcom niepowtarzalny widok na jeden z najładniejszych warszawskich parków.

Przestrzeń wspólna została przemyślana tak, by służyć zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bezpieczny plac zabaw, liczne lokale usługowe, system kontroli dostępu na teren osiedla - wszystko po to, by żyło Ci się tu wygodnie.

APARTAMENTY KLASY PREMIUM

Rezydencja Stanisława Augusta oferuje szeroki wybór 114 apartamentów, od mniejszych 2-pokojowych typu studio, po duże apartamenty 4- i 5-cio pokojowe. Z okien każdego apartamentu rozciągać się będzie widok na park, a z wyższych kondygnacji podziwiać będzie można panoramę centrum Warszawy. Każde mieszkanie wyposażone będzie w atestowane drzwi antywłamaniowe, a przeszklone elewacje zapewnią lokalom odpowiednie nasłonecznienie.

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta znajduje się na Kamionku, ul. Stanisława Augusta 71 (4.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw

Lokalizacja inwestycji

DOSKONAŁA LOKALIZACJA Rezydencja Stanisława Augusta powstaje w sercu warszawskiej Pragi. Inwestycja położona jest: - kilkanaście minut samochodem od centrum - kilka minut samochodem od Galerii Wileńskiej - w bliskiej odległości od przystanków tramwajowych, autobusowych oraz II linii metra - nieopodal głównych szlaków komunikacyjnych miasta ATUTY OTOCZENIA Otoczenie Rezydencji Stanisława Augusta sprzyja korzystaniu z miejskiego stylu życia. Okolica pełna jest doskonałych szkół i przedszkoli, co zapewni codzienny komfort rodzinom z dziećmi. Bliskość centrum daje miłośnikom zakupów możliwość odwiedzin najlepszych warszawskich butików. Sąsiedztwo Parku Skaryszewskiego, jednego z najpiękniejszych parków w Polsce, winiarni, restauracji i kafejek - wszystko to czyni z tej inwestycji miejsce niepowtarzalne.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Praga Południe-Ratusz 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko w odległości 190 m, XIX Liceum Ogólnokształcące w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa Nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lecznica Alcor - Medycyna Ogólna w odległości 350 m, Medicover w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Galeria pieczywa i ciast, w odległości 190 m znajduje się Piekarnia, w odległości 190 m znajduje się Kurczę pieczone.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.02.2021
Data aktualizacji: 13.08.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: