Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rezydencja Stanisława Augusta

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Stanisława Augusta, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Stanisława Augusta 71

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Stanisława AugustaRezydencja Stanisława Augusta

12 zdjęć

Rezydencja Stanisława Augusta
Rezydencja Stanisława Augusta
Rezydencja Stanisława Augusta
Rezydencja Stanisława Augusta

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw

Opis inwestycji

KRÓLEWSKIE APARTAMENTY PRZY PARKU

Historyczna okolica, bliskość centrum - Rezydencja Stanisława Augusta to wyjątkowa inwestycja. Cztero- i pięciopiętrowa zabudowa o klasycznej architekturze i najwyższym standardzie wykończenia zapewni przyszłym mieszkańcom niepowtarzalny widok na zieleń Kamionkowskich Błoni Elekcyjnych.

Ta luksusowa inwestycja w centrum prawobrzeżnej Warszawy jest doskonałym miejscem dla tych, którzy stawiają na najwyższą jakość życia.

GŁÓWNE ZALETY:

- bliskość Saskiej Kępy i centrum miasta

- widok na park na terenie Błoni Kamionkowskich

- bliskie sąsiedztwo Parku Skaryszewskiego

- najwyższa jakość wykończenia

- starannie zaplanowana zieleń, place zabaw

- Galeria Wileńska oraz eleganckie delikatesy w niedalekim sąsiedztwie

- klasyczna architektura

HISTORYCZNA OKOLICA

Na terenie Kamionkowskich Błoni Elekcyjnych odbywały się niegdyś elekcje królów Polski. W okolicy znajduje się kilkadziesiąt zabytkowych obiektów, m.in. Park Skaryszewski, Fabryka Wedla, kamienice modernistyczne, czy klasycystyczne Rogatki Grochowskie. Przed wojną Warszawiacy oblegali tutejsze korty tenisowe, a latem tętniło życiem kąpielisko na Jeziorku Kamionkowskim.

KLASYCZNA ARCHITEKTURA

Rezydencja Stanisława Augusta trafi w gusta zarówno miłośników nowoczesnej jak i klasycznej architektury. Przeszklona elewacja zapewni przyszłym mieszkańcom niepowtarzalny widok na jeden z najładniejszych warszawskich parków.

Przestrzeń wspólna została przemyślana tak, by służyć zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bezpieczny plac zabaw, liczne lokale usługowe, system kontroli dostępu na teren osiedla - wszystko po to, by żyło Ci się tu wygodnie.

APARTAMENTY KLASY PREMIUM

Rezydencja Stanisława Augusta oferuje szeroki wybór 114 apartamentów, od mniejszych 2-pokojowych typu studio, po duże apartamenty 4- i 5-cio pokojowe. Z okien każdego apartamentu rozciągać się będzie widok na park, a z wyższych kondygnacji podziwiać będzie można panoramę centrum Warszawy. Każde mieszkanie wyposażone będzie w atestowane drzwi antywłamaniowe, a przeszklone elewacje zapewnią lokalom odpowiednie nasłonecznienie.

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta znajduje się na Kamionku, ul. Stanisława Augusta 71 (4.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Rezydencja Stanisława Augusta powstaje w sercu warszawskiej Pragi. Inwestycja położona jest:

- kilkanaście minut samochodem od centrum

- kilka minut samochodem od Galerii Wileńskiej

- w bliskiej odległości od przystanków tramwajowych, autobusowych oraz II linii metra

- nieopodal głównych szlaków komunikacyjnych miasta

ATUTY OTOCZENIA

Otoczenie Rezydencji Stanisława Augusta sprzyja korzystaniu z miejskiego stylu życia. Okolica pełna jest doskonałych szkół i przedszkoli, co zapewni codzienny komfort rodzinom z dziećmi. Bliskość centrum daje miłośnikom zakupów możliwość odwiedzin najlepszych warszawskich butików.

Sąsiedztwo Parku Skaryszewskiego, jednego z najpiękniejszych parków w Polsce, winiarni, restauracji i kafejek - wszystko to czyni z tej inwestycji miejsce niepowtarzalne.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1681 metrów od inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta znajduje się 75 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 204 m, Przedszkole nr 166 w odległości 207 m, Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida w odległości 223 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Zabielscy w odległości 174 m, X-Dent w odległości 192 m, Mazowieckie Centrum Reumatologii i Osteoporozy w odległości 267 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 195 m znajduje się Norad Trade, w odległości 289 m znajduje się Krzyś, w odległości 321 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta w odległości 161 m znajduje się boisko / kort, w odległości 230 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 233 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.02.2021
Data aktualizacji: 13.08.2021

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023