Osiedle Amsterdam

Oferta archiwalna

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Samarytanka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Amsterdam

9 zdjęć

Osiedle Amsterdam
Osiedle Amsterdam
Osiedle Amsterdam
Osiedle Amsterdam

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 291 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne dla gości.
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Amsterdam logo

Zapraszamy do Osiedla Amsterdam – nowej, wieloetapowej propozycji mieszkaniowej Dom Development SA – dokładnie przemyślanej estetycznie i funkcjonalnie przestrzeni do życia dla wszystkich ceniących wolność i niezależność. Wzorem holenderskiego miasta Osiedle Amsterdam proponuje nowoczesną architekturę wpisującą się w najlepsze europejskie wzorce, przejawiające się w koherencji kształtowania przestrzeni, sztuki, designu i kultury rowerowej.

Osiedle Amsterdam to efekt naszej ścisłej współpracy z architektami, artystami sztuk wizualnych, rzeźbiarzami i designerami. Dzięki temu powstało niezwykle harmonijne połączenie sztuki i architektury. Wspólnie z artystą młodego pokolenia Mariuszem Tarkawianem stworzyliśmy wyjątkowe murale. Charakterystycznego dla holenderskiej stolicy wyrazu nadadzą wykończone w oryginalnej amsterdamskiej cegle ściany parterów i zaprojektowane specjalnie do Osiedla Amsterdam artystyczne detale ogrodzenia, rzeźby, kolorowe wejścia do budynków i klatki schodowe z detalami wzorniczymi, niebanalne formy małej architektury oraz liczne stanowiska rowerowe.

Architektura Osiedla Amsterdam to harmonijna zabudowa wyróżniająca się przyjaznymi proporcjami i dopasowanymi detalami. Projektanci znanej pracowni mąka Sojka Architekci zastosowali ciekawe rozwiązania przestrzenne, podkreślone zróżnicowanymi materiałami. Bryły budynków zostaną podzielone wizualnie w poziomie. Parter z częścią usługową od strony ulic oraz mieszkaniami wychodzącymi na dziedziniec będzie wykończony cegłą klinkierową – charakterystyczną dla stylu holenderskiej stolicy. Elewacja pięter utrzymana zostanie w jasnej kolorystyce ciepłych barw, a ostatnie kondygnacje będą cofnięte, aby utworzyć pasy przestronnych loggii.

Inwestycja Osiedle Amsterdam znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Samarytanka (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Osiedle Amsterdam została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Amsterdam nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Amsterdam powstaje w kameralnej części Targówka Mieszkaniowego na skraju Zacisza, tuż przy nowo wybudowanym, pełnym zieleni miejskim skwerze przy ulicy Samarytanka. Dzielnica Targówek promuje komunikację rowerową, powstają tu liczne ścieżki, a przy pobliskich planowanych stacjach ii linii metra zaprojektowano nowoczesne wielostanowiskowe parkingi rowerowe. Mimo cichej i kameralnej lokalizacji okolica dysponuje doskonałą infrastrukturą miejską.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Amsterdam?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Amsterdam mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Osiedle Amsterdam znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niwa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Amsterdam znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Amsterdam znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Filialna Gilarska w odległości 330 m, Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 500 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE AMO 81 w odległości 560 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Amsterdam składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 370 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Amsterdam w odległości 100 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 290 m znajduje się Calypso Fitness, w odległości 340 m znajduje się GoJump.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Targówku Mieszkaniowym

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: