Moderna

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Moderna dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
I.1
136,43 m²
1

Opis Inwestycji

Moderna

Osiedle Moderna jest zlokalizowane na Targówku, u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej. Jego architektura skupia się wokół głównej osi – Zielonej Promenady, będącej szlakiem rekreacyjnym łączącym Las Bródnowski z bulwarem nad Kanałem Bródnowskim. Poza terenami zielonymi atutami osiedla są: bezpośrednie sąsiedztwo CH Atrium i PH Targówek, liczne lokale handlowo-usługowe w pasażu przy ulicy Głębockiej oraz wygodna komunikacja – droga ekspresowa S8, budowana w pobliżu stacja II linii metra i dogodna komunikacja miejska (w tym przystanek autobusowy znajdujący się przy wyjściu z osiedla). Projektując Osiedle Moderna, postawiliśmy na nowoczesność, funkcjonalność, wygodę i ekologiczne rozwiązania. Powstały tu budynki wielorodzinne: kameralne 3- i 4-piętrowe oraz dwie 11-piętrowe dominanty.

Inwestycja Moderna znajduje się na Bródnie Podgrodziu, ul. Głębocka 9 (8.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Moderna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada od 4 do 12 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moderna pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 136 metrów kwadratowych.

Deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie oraz schowki w garażach podziemnych..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 24 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 136 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Moderna

Inwestycja usytuowana vis a vis Lasu Bródnowskiego, który jest wspaniałym miejsce na rodzinne spacery oraz przejażdżki rowerowe. Doskonały teren rekreacyjny. W lecie znajduje się plac zabaw oraz siłownia na powietrzu.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moderna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Moderna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Malborska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moderna znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BAŚNIOWY OGRÓD w odległości 240 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KOLOROWY BALONIK w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moderna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Magodent w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moderna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się Biedronka, w odległości 360 m znajduje się Delikatesy Smakosz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moderna w odległości 220 m znajduje się CityFit, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.10.2015

Data aktualizacji: 07.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie