Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Włodarzewska 30

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Włodarzewska, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Włodarzewska 30Apartamenty Włodarzewska 30

5 zdjęć

Apartamenty Włodarzewska 30
Apartamenty Włodarzewska 30
Apartamenty Włodarzewska 30
Apartamenty Włodarzewska 30

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 352 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamenty Włodarzewska 30 logo

Na zapytania ofertowe płynące z RP będziemy odpowiadali po terminie 24.09.2018

Dom Development po raz kolejny ma przyjemność zaprosić Państwa do pełnej uroku dzielnicy Ochota. Kontynuując najlepsze rozwiązania naszych poprzednich inwestycji: Osiedla pod Różami i Willi na Harfowej przedstawiamy tym razem Apartamenty Włodarzewska 30.

Pięciopiętrowy budynek Apartamentów Włodarzewska 30 to nowoczesna i elegancka architektura. Dwie główne elewacje zaprojektowaliśmy w różnym stylu – swoją formą, detalami i użytymi materiałami odpowiadają zadanym im funkcjom. Elewacja wschodnia jest miejska. Jej prosta biała płaszczyzna współgra z szarym, wysokiej klasy klinkierem, użytym w parterze oraz w pionowych pasach wykuszy, dzielących bryłę i przypominających śródmiejskie pierzeje kamienic. Zachodnia strona, zwrócona w stronę parku, jest kameralna i ogrodowa, utrzymana w charakterystycznej kolorystyce żółci i szarości z refleksami zieleni odbijającej się od szklanych barierek przestronnych balkonów i tarasów.

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 30 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Włodarzewska 30 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 30 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Realizując nowy projekt mieliśmy na uwadze najbardziej wymagających Klientów, a to, co wyróżnia inwestycję to jej wyjątkowa lokalizacja. Apartamenty Włodarzewska 30 położone są na Ochocie, w jej najbardziej zielonej części. Tuż za oknami na 30 hektarach rozpościera się Park Szczęśliwicki – wyjątkowe miejsce wypoczynku uwzględniające wiek i upodobania każdego mieszkańca. Poza ogromem zieleni i błękitną taflą Jeziorka Szczęśliwickiego, znajdziemy tu mnóstwo atrakcji: całoroczny stok narciarski z wyciągiem, baseny, boiska i inne obiekty sportowe oraz modne puby i restauracje.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 589 metrów od inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Motylek 3 w odległości 147 m, Przedszkole Niepubliczne Thames British School w odległości 149 m, Przedszkole "Ala ma kota" w odległości 156 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna Rodzinna w odległości 259 m, Centrum Medyczne CMP w odległości 313 m, EstheDent w odległości 375 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 28 m znajduje się Zibi, w odległości 84 m znajduje się Cedzak, w odległości 98 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 w odległości 270 m znajduje się basen, w odległości 290 m znajduje się basen, w odległości 291 m znajduje się basen.

Data publikacji: 27.09.2016
Data aktualizacji: 13.08.2021

Artykuły powiązane:

Oferty na Szczęśliwicach

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023