Szmaragdowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDevelopment Sp. J. Zacharzewski i Skowroński

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova Park(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łomża, ul. Akademicka (1.8 km od centrum Łomży)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  Nova Park
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 34 - 80 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Eldor Bud Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, we wrześniu 2015 roku rozpoczynamy realizację kolejnego budynku przy ulicy Szmaragdowej. Zmiana jaką wprowadzamy, aby ułatwić Państwu korzystanie z lokali to windy we wszystkich klatkach, a budynek będzie posiadał 6 kondygnacji. Jak zawsze staramy się dostosować rozkłady mieszkań do Państwa wymogów i tego czego oczekujecie od nas na przestrzeni lat. Planowane ukończenie budynku to IV kwartał 2016 roku.

Inwestycja Szmaragdowa znajduje się w Łomży, ul. Szmaragdowa (3 km od centrum Łomży), została zrealizowana przez dewelopera Development Sp. J. Zacharzewski i Skowroński.

Inwestycja Szmaragdowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szmaragdowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Development Sp. J. Zacharzewski i Skowroński przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie do każdego lokalu.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: w cenie do każdego lokalu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: możliwość wykupienia garaży od 16 do 25 metrów; każdy garaż oddzielny z bramą uchylną do góry.
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne przy budynku.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Szmaragdowa

Łomża to miasto powiatowe, będące jedną z trzech największych miejscowości woj. podlaskiego. Leży nad rzeką Narwią. Zamieszkuje ją ok. 63 000 osób, a jej powierzchnia wynosi 33,0 km2. Miasto wyróżnia zabytkowe, poddane dokładnej renowacji centrum z klimatyczną starówką. Na obrzeżach powstają satelickie osiedla mieszkaniowe, a dotychczasowa zabudowa mieszkalna uzupełniana jest mniejszymi, pojedynczymi obiektami. Łomża leży na obszarze, który z uwagi na wysokie walory przyrodnicze, nazywany jest „Zielonymi Płucami Polski”. W mieście znajduje się szpital wojewódzki i pogotowie ratunkowe. Rozwinięte jest szkolnictwo ponadgimnazjalne – funkcjonuje tu ponad 20 szkół licealnych, technicznych i zawodowych. W Łomży rozbudowane jest zaplecze sportowe, które tworzy m.in. stadion, park wodny, port wodny, skatepark. W mieście nie można się nudzić, a rozrywkę dostarczy m.in. kino, teatr lalki, filharmonia. Działa tu galeria handlowa i szereg marketów. Łomża jest dobrze skomunikowana z okolicznymi miejscowościami, dzięki przechodzącym tędy dwóm drogom krajowym i dwóm wojewódzkim.

Komunikacja

Łomża leży przy węźle drogowym, na którym spotykają się drogi krajowe nr 61 i 63 oraz wojewódzkie nr 645 i 677. Funkcjonuje tu komunikacja miejska i zamiejska, na którą składa się 17 linii autobusów. W mieście jest dworzec PKS i stacja PKP, co zapewnia dobre połączenia z okolicznymi miejscowościami i innymi regionami kraju. Rozwija się tu także żegluga śródlądowa. Łomża leży na trasie Szlaku Wodnego im. Stefana Batorego.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szmaragdowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Szmaragdowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szmaragdowa znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "NUTKA" w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnospranwościami Sprzężonymi w Łomży w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szmaragdowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Stokrotka, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szmaragdowa w odległości 280 m znajduje się Siłownia bezpłatna, w odległości 390 m znajduje się Siłownia bezpłatna, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.11.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie