Szmaragdowa - budynek nr 7

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDevelopment Sp. J. Zacharzewski i Skowroński

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova Park(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łomża, ul. Akademicka (1.8 km od centrum Łomży)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  Nova Park
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 34 - 80 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Eldor Bud Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

We wrześniu 2014 roku rozpoczęliśmy realizycję kolejnego budynku przy ulicy Szmaragdowej z garażami w podpiwniczeniu. Lokale te pragniemy przekazać Państwu do użytku w IV kwartale 2015 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.W budynku są 52 lokale mieszkalne i 12 garaży.

Inwestycja Szmaragdowa - budynek nr 7 znajduje się w Łomży, ul. Szmaragdowa (3 km od centrum Łomży), została zrealizowana przez dewelopera Development Sp. J. Zacharzewski i Skowroński.

Inwestycja Szmaragdowa - budynek nr 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Szmaragdowa - budynek nr 7 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Development Sp. J. Zacharzewski i Skowroński nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Szmaragdowa - budynek nr 7

Łomża to miasto powiatowe, będące jedną z trzech największych miejscowości woj. podlaskiego. Leży nad rzeką Narwią. Zamieszkuje ją ok. 63 000 osób, a jej powierzchnia wynosi 33,0 km2. Miasto wyróżnia zabytkowe, poddane dokładnej renowacji centrum z klimatyczną starówką. Na obrzeżach powstają satelickie osiedla mieszkaniowe, a dotychczasowa zabudowa mieszkalna uzupełniana jest mniejszymi, pojedynczymi obiektami. Łomża leży na obszarze, który z uwagi na wysokie walory przyrodnicze, nazywany jest „Zielonymi Płucami Polski”. W mieście znajduje się szpital wojewódzki i pogotowie ratunkowe. Rozwinięte jest szkolnictwo ponadgimnazjalne – funkcjonuje tu ponad 20 szkół licealnych, technicznych i zawodowych. W Łomży rozbudowane jest zaplecze sportowe, które tworzy m.in. stadion, park wodny, port wodny, skatepark. W mieście nie można się nudzić, a rozrywkę dostarczy m.in. kino, teatr lalki, filharmonia. Działa tu galeria handlowa i szereg marketów. Łomża jest dobrze skomunikowana z okolicznymi miejscowościami, dzięki przechodzącym tędy dwóm drogom krajowym i dwóm wojewódzkim.

Komunikacja

Łomża leży przy węźle drogowym, na którym spotykają się drogi krajowe nr 61 i 63 oraz wojewódzkie nr 645 i 677. Funkcjonuje tu komunikacja miejska i zamiejska, na którą składa się 17 linii autobusów. W mieście jest dworzec PKS i stacja PKP, co zapewnia dobre połączenia z okolicznymi miejscowościami i innymi regionami kraju. Rozwija się tu także żegluga śródlądowa. Łomża leży na trasie Szlaku Wodnego im. Stefana Batorego.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szmaragdowa - budynek nr 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Szmaragdowa - budynek nr 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 141 - SYBIRAKÓW.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szmaragdowa - budynek nr 7 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "NUTKA" w odległości 210 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnospranwościami Sprzężonymi w Łomży w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szmaragdowa - budynek nr 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Stokrotka, w odległości 410 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Alex.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szmaragdowa - budynek nr 7 w odległości 260 m znajduje się Siłownia bezpłatna, w odległości 310 m znajduje się Siłownia bezpłatna, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.04.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie