Szmaragdowa 7

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDevelopment Sp. J. Zacharzewski i Skowroński

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova Park(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łomża, ul. Akademicka (1.8 km od centrum Łomży)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  Nova Park
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 34 - 80 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Eldor Bud Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi lokalami mieszkalnymi, w lipcu 2016 roku rozpoczynamy kolejną inwestycję przy ulicy Szmaragdowej 7. Będzie to budynek dwuklatkowy z windami, w którym znajdować będą się mieszkania od 34 m2 do 69 m2. Jak zawsze na etapie budowy istnieje możliwość aranżacji lokali według własnego pomysłu. Planowany termin ukończenia inwestycji to IV kwartał 2017 roku.Nasze mieszkania spełniają wymogi programu MDM.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Inwestycja Szmaragdowa 7 znajduje się w Łomży, ul. Szmaragdowa (2.9 km od centrum Łomży), została zrealizowana przez dewelopera Development Sp. J. Zacharzewski i Skowroński.

Inwestycja Szmaragdowa 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szmaragdowa 7 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 66 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Development Sp. J. Zacharzewski i Skowroński przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórka lokatorska do każdego mieszkania w cenie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Komórka lokatorska do każdego mieszkania w cenie.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: garaże indywidualne pod parterami.
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne na zewnątrz.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Szmaragdowa 7

Łomża to miasto powiatowe, będące jedną z trzech największych miejscowości woj. podlaskiego. Leży nad rzeką Narwią. Zamieszkuje ją ok. 63 000 osób, a jej powierzchnia wynosi 33,0 km2. Miasto wyróżnia zabytkowe, poddane dokładnej renowacji centrum z klimatyczną starówką. Na obrzeżach powstają satelickie osiedla mieszkaniowe, a dotychczasowa zabudowa mieszkalna uzupełniana jest mniejszymi, pojedynczymi obiektami. Łomża leży na obszarze, który z uwagi na wysokie walory przyrodnicze, nazywany jest „Zielonymi Płucami Polski”. W mieście znajduje się szpital wojewódzki i pogotowie ratunkowe. Rozwinięte jest szkolnictwo ponadgimnazjalne – funkcjonuje tu ponad 20 szkół licealnych, technicznych i zawodowych. W Łomży rozbudowane jest zaplecze sportowe, które tworzy m.in. stadion, park wodny, port wodny, skatepark. W mieście nie można się nudzić, a rozrywkę dostarczy m.in. kino, teatr lalki, filharmonia. Działa tu galeria handlowa i szereg marketów. Łomża jest dobrze skomunikowana z okolicznymi miejscowościami, dzięki przechodzącym tędy dwóm drogom krajowym i dwóm wojewódzkim.

Komunikacja

Łomża leży przy węźle drogowym, na którym spotykają się drogi krajowe nr 61 i 63 oraz wojewódzkie nr 645 i 677. Funkcjonuje tu komunikacja miejska i zamiejska, na którą składa się 17 linii autobusów. W mieście jest dworzec PKS i stacja PKP, co zapewnia dobre połączenia z okolicznymi miejscowościami i innymi regionami kraju. Rozwija się tu także żegluga śródlądowa. Łomża leży na trasie Szlaku Wodnego im. Stefana Batorego.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szmaragdowa 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Szmaragdowa 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 141 - SYBIRAKÓW.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szmaragdowa 7 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "NUTKA" w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnospranwościami Sprzężonymi w Łomży w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szmaragdowa 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Stokrotka, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Alex.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szmaragdowa 7 w odległości 140 m znajduje się Siłownia bezpłatna, w odległości 210 m znajduje się Siłownia bezpłatna, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.11.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie