Osiedle Parkowe przy ul. Reymonta

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Reymonta, oferowane bezpośrednio przez Development Sp. J. Zacharzewski i Skowroński

Łomża, ul. Reymonta

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Parkowe przy ul. Reymonta

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Nova Park
  od: 5 500 zł/m2

  Nova Park

  Eldor Bud Sp. z o.o.

  Mieszkanie Łomża
  ul. Akademicka
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 34-80 m2
  • Mieszkań: 39
  • Pokoje: 1-5

Opis Inwestycji

Planowany termin rozpoczęcia to II / III kwartał 2014 roku. Planowany termin przekazania do użytku IV kwartał 2015 roku. Będzie to budynek o podwyższonym standardzie z windami w każdej z klatek. W budynku będzie znajdowała się podziemna hala parkingowa, w której będzie możliwość wykupienia miejsca parkingowego na własność. Z hali na wybrane piętro dotrzeć będzie można windą.

W budynku przewidziane są 72 lokale mieszkalne oraz lokale handlowo-usługowe w parterze budynku. Na etapie budowy podobnie jak w naszych wcześniejszych inwestycjach istnieje możliwość aranżacji wg własnego pomysłu.

Inwestycja Osiedle Parkowe przy ul. Reymonta znajduje się w Łomży, ul. Reymonta (1.6 km od centrum Łomży), została zrealizowana przez Development Sp. J. Zacharzewski i Skowroński.

Inwestycja Osiedle Parkowe przy ul. Reymonta została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Parkowe przy ul. Reymonta nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Development Sp. J. Zacharzewski i Skowroński przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

żelbetowa, kondygnacje nadziemne żelbetowe lub murowane,

Stolarka okienna

PCV z nawiewnikami

Drzwi zewnętrzne

przeszklone, wykonane z profili aluminiowych

Posadzka

posadzki betonowe

Ściany

zewnętrzne – murowane z bloczków lub żelbetowe, ocieplenie z styropianu, wewnętrzne – murowane lub żelbetowe,

Parapety zewnętrzne

z blachy powlekanej

Parapety wewnętrzne

z kamienia naturalnego lub z konglomeratu

Wyposażenie łazienki

instalacja wodociągowa doprowadzona do miejsc przewidzianych na urządzenia sanitarne, instalacja kanalizacyjna zakończona trójnikiem na pionach instalacyjnych, instalacja elektryczna (gniazda i włączniki) z wyłączeniem osprzętu oświetleniowego, indywidualne liczniki ciepłej i zimnej wody, instalacja CO z indywidualnymi licznikami ( grzejniki płytowe z termoregulatorami),

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łomża to miasto powiatowe, będące jedną z trzech największych miejscowości woj. podlaskiego. Leży nad rzeką Narwią. Zamieszkuje ją ok. 63 000 osób, a jej powierzchnia wynosi 33,0 km2. Miasto wyróżnia zabytkowe, poddane dokładnej renowacji centrum z klimatyczną starówką. Na obrzeżach powstają satelickie osiedla mieszkaniowe, a dotychczasowa zabudowa mieszkalna uzupełniana jest mniejszymi, pojedynczymi obiektami. Łomża leży na obszarze, który z uwagi na wysokie walory przyrodnicze, nazywany jest „Zielonymi Płucami Polski”. W mieście znajduje się szpital wojewódzki i pogotowie ratunkowe. Rozwinięte jest szkolnictwo ponadgimnazjalne – funkcjonuje tu ponad 20 szkół licealnych, technicznych i zawodowych. W Łomży rozbudowane jest zaplecze sportowe, które tworzy m.in. stadion, park wodny, port wodny, skatepark. W mieście nie można się nudzić, a rozrywkę dostarczy m.in. kino, teatr lalki, filharmonia. Działa tu galeria handlowa i szereg marketów. Łomża jest dobrze skomunikowana z okolicznymi miejscowościami, dzięki przechodzącym tędy dwóm drogom krajowym i dwóm wojewódzkim.

Komunikacja

Łomża leży przy węźle drogowym, na którym spotykają się drogi krajowe nr 61 i 63 oraz wojewódzkie nr 645 i 677. Funkcjonuje tu komunikacja miejska i zamiejska, na którą składa się 17 linii autobusów. W mieście jest dworzec PKS i stacja PKP, co zapewnia dobre połączenia z okolicznymi miejscowościami i innymi regionami kraju. Rozwija się tu także żegluga śródlądowa. Łomża leży na trasie Szlaku Wodnego im. Stefana Batorego.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Parkowe przy ul. Reymonta?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Parkowe przy ul. Reymonta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Parkowe przy ul. Reymonta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Al. Piłsudzkiego / Chopina.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Parkowe przy ul. Reymonta znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Parkowe przy ul. Reymonta znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Językowo - Artystyczne "Akademia Przedszkolaka" Rafał Borawski w odległości 160 m, Policealne Studium Farmaceutyczne w Łomży w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Parkowe przy ul. Reymonta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Piekarnia, w odległości 440 m znajduje się Zielony Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Parkowe przy ul. Reymonta w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Pływalnia Miejska nr 2.

Data publikacji: 01.04.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: