Verano Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mestwina, oferowane bezpośrednio przez Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

pucki, Jurata, ul. Mestwina 59

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Verano Residence

5 zdjęć

Verano Residence
Verano Residence
Verano Residence
Verano Residence

Najbliższe inwestycje

  • La Mer Residence

    Freedom Nieruchomości

Opis Inwestycji

Verano Residence to inwestycja o niepowtarzalnym charakterze, doskonale skomponowana z nadmorskim krajobrazem Bałtyku. Tuż przy plaży, w prestiżowej części Juraty, znajduje się łącznie 11 luksusowych apartamentów 1-,2- oraz 3-pokojowych o łącznej powierzchni od 30,9 m2 do 57,6 m2. Kameralny budynek posiada trzy kondygnacje naziemne. Na parterze i pierwszym piętrze zlokalizowano po cztery apartamenty, natomiast na ostatnim piętrze znajdują się trzy apartamenty. Każdy z nich posiada przestronny balkon lub taras o powierzchni od 5,4 m2 do 37 m2. Dla mieszkańców dostępny jest również garaż podziemny oraz naziemne miejsca postojowe. Projekt architektoniczny apartamentów Verano Residence oraz jego wnętrz to połączenie efektów pracy i pasji renomowanej pracowni architektonicznej - Studia Ideograf Pauliny

Czurak.

Apartamenty gotowe do odbioru.

Inwestycja Verano Residence znajduje się w Juracie, ul. Mestwina 59 (15.4 km od Gdyni), została zrealizowana przez Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja Verano Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Verano Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dekpol Deweloper Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz

Konstrukcja budynku

- konstrukcja budynku – żelbetowo-murowana; - ściany konstrukcyjne - żelbetowe monolityczne i murowane z silikatów

Dach

- płaski konstrukcja żelbetowa, izolacja termiczna

Elewacja

- styropian i tynk cienkowarstwowy

Stolarka okienna

- drewniana z nawietrznikami (poza łazienką), 3 szybowa

Drzwi zewnętrzne

- do klatek schodowych – aluminiowe - wejściowe do lokali – antywłamaniowe

Balkony

- deska tarasowa kompozytowa - balustrady zewnętrzne – wypełnienie szklane bezpieczne

Posadzka

- podłogi w pokojach, łazience, kuchni i holu – wylewka betonowa

Ściany

- wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, tynk gipsowy, szpachlowany, malowane na biało

Parapety wewnętrzne

- konglomerat

Instalacje

- wodna – pobór wody z sieci miejskiej – rury PE, indywidualnie opomiarowane; - kanalizacyjna – do sieci miejskiej – rury PCV; - elektryczna: montaż osprzętu zgodnie z projektem aranżacji; - teletechniczna – gniazdo internetowe w salonie, sygnał telewizji naziemnej i cyfrowej w każdym pokoju, system alarmowy w mieszkaniach, system inteligentny: sterowanie drzwiami wejściowymi i ogrzewaniem online; automatyczne wyłączanie ogrzewania/klimatyzacji, (warunkiem korzystania z sytemu inteligentnego i systemu alarmowego jest założony w mieszkaniu Internet) - wideodomofonowa – 1 punkt w przedpokoju;

Ogrzewanie

- C.W.U. – przygotowanie centralne (pompa ciepła, układ solarny); - ogrzewanie elektryczne,

Wentylacja

- mechaniczna w kuchni, łazience, WC. - klimatyzacja

Wyposażenie łazienki

- przyłącza do wanny lub prysznica, umywalki, miski ustępowej

Wyposażenie kuchni

- przyłącze wody do zlewozmywaka, przyłącze odpływu ze zlewozmywaka, zasilanie trójfazowe

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, sauna, TV kablowa, winda, inteligentny dom, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Verano Residence zlokalizowane są przy ulicy Mestwina, w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji – w Juracie. To niezwykle popularny kurort, położony na urokliwym Półwyspie Helskim, w otoczeniu sosnowych lasów. Apartamenty znajdują się w cichej i spokojnej okolicy, w obrębie Mierzei Helskiej i przypominają letnie rezydencje francuskich kurortów. Ze względu na atrakcyjne usytuowanie apartamentów, zarówno tarasy, jak i balkony każdego z nich przez większość dnia pozostają nasłonecznione. Zaledwie kilka kroków wystarczy, by znaleźć się tuż przy piaszczystych i szerokich plażach Morza Bałtyckiego i urokliwej Zatoce Gdańskiej. Niedaleka odległość do morza, otoczenie malowniczego lasu oraz bliskość nadmorskich miejscowości wpływają na atrakcyjność lokalizacji i sprawiają, że jest to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny.

Jurata położona między dwoma akwenami z piękną, piaszczystą plażą i dużym molem jest niewątpliwie miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów. Bez dwóch zdań może zostać nazwana Perłą Bałtyku. Specyficzny mikroklimat o właściwościach hartujących, jod, drzewa sosnowe, czyste szerokie plaże, to walory Juraty, które powodują, że liczba odwiedzających to miejsce co roku wzrasta. Hotele, pensjonaty i apartamenty stanowią komfortową bazę noclegową. Jurata jest idealnym miejscem dla rodzin z małymi dziećmi. Znajdziemy tu atrakcje takie jak: baseny, korty tenisowe (otwarte i kryte), place zabaw dla dzieci, knajpki i kafejki, trasy rowerowe, taxi morską kursującą do Trójmiasta (rejs trwa ok 45 min). Linia kolejowa łącząca Hel z Gdynią, przystanek autobusowy, droga DW 216, stacja paliw, posterunek policji oraz kościół parafialny to tylko niektóre z udogodnień jakie znajdziemy w Juracie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Verano Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Verano Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jurata Osiedle.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Verano Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się W & M, w odległości 250 m znajduje się Delikatesy Jurata, w odległości 250 m znajduje się Piekarnia Cukiernia Konkol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Verano Residence w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.11.2017
Data aktualizacji: 13.08.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: