Sol Marina

Apartamenty na sprzedaż ul. Łąkowa, oferowane bezpośrednio przez Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

gdański, Wiślinka, ul. Łąkowa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 322 oferty w najbliższej okolicy!

Sol Marina

16 zdjęć

Sol Marina
Sol Marina
Sol Marina
Sol Marina

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • basen
  • sauna
  • sala fitness

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Opis Inwestycji

Niepowtarzalna inwestycja na gdańskim wybrzeżu

Ostatnie dzikie plaże, z szerokim pasmem wydm, które chronią przed wiatrami.

Samo nabrzeże Martwej Wisły, skąd wyjście na pełne morze zajmuje tylko 20 minut. To właśnie w takiej scenerii powstaje Sol Marina. Niepowtarzalne miejsce na mapie Gdańska, które skradnie serce niejednego konesera stylu i miłośnika przyrody.

Nowoczesna marina w unikatowej lokalizacji

Sol Marina to unikatowy koncept apartamentów połączonych z luksusową mariną w Gdańsku Sobieszewie. Podstawowym założeniem, który przyświecał twórcom inwestycji było połączenie bliskości natury i elitarnego charakteru budynków mieszkalnych. Całość inwestycji powstanie w trzech etapach. W I etapie powstało 77 apartamentów o powierzchni od 41 do 89 mkw.

I etap – 77 apartamentów o powierzchni od 41 do 89 mkw.

II etap – 127 apartamentów o powierzchni od 26 do 86 mkw.

Prywatna marina z miejscami do cumowania jachtów lub łodzi motorowych

W pełni wyposażone nabrzeże z własnym kapitanatem

W drugim etapie powstaje aż 127 apartamentów o powierzchni od 26 do 86 mkw. z możliwością zacumowania jachtu lub łodzi motorowej w prywatnej marinie.

Inwestycja Sol Marina znajduje się w Wiślince, ul. Łąkowa (0.3 km od Gdańska), jest realizowana przez Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 204 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Sol Marina nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dekpol Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 204 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze, rezerwat przyrody
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Sol Marina powstaje w unikatowej lokalizacji – przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal Wyspy Sobieszewskiej. To jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha. Sobieszewo to ostoja spokoju i dzikiej przyrody. Jest to jedno z ostatnich takich miejsc na polskim wybrzeżu, choć jednocześnie położone blisko tętniącego życiem centrum miasta.

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sol Marina?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sol Marina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Sol Marina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiślinka Piaskowa.

Data publikacji: 09.05.2022
Data aktualizacji: 19.07.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: