Rezydencje Jagiełły

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCSI Development

Ceny od: 5 528 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Rezydencje Jagiełły dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
6
5
202,6 m²
-
5 528 zł/m²
11
5
195,6 m²
-
5 800 zł/m²
1
7
293,42 m²
-
5 900 zł/m²
3
8
293,11 m²
-
6 005 zł/m²

Opis Inwestycji

Rezydencje Jagiełły – Ursus to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny, doskonała lokalizacja, wyróżniająca się nowoczesną architekturą zewnętrzną z funkcjonalnymi i optymalnie zaprojektowanymi wnętrzami. Inwestycja składa się dwóch zespołów budynków łącznie 11 lokali mieszkalnych, teren ogrodzony, wspólny dziedziniec. – Pierwszy zespół budynków to 7 lokali mieszkalnych z ogródkiem.Powierzchnia mieszkalna od 195 m2. Drugi zespół budynków to 4 segmenty z ogródkami i tarasami, o powierzchni mieszkalnej 293 m2 z garażem dwustanowiskowym, kotłownią i pomieszczeniem gospodarcznym. Domy bezczynszowe, indywidualne ogrzewanie gazowe, woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej.

Inwestycja Rezydencje Jagiełły znajduje się na Niedźwiadku, ul. Władysława Jagiełły 31 (9.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera CSI Development.

Inwestycja Rezydencje Jagiełły jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów w tym 14 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Rezydencje Jagiełły pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchniach od 196 do 293 metrów kwadratowych w cenie od 1 094 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 196 do 203 m2 w cenie od 1 094 000 zł (2 domy)
  • 7-pokojowe o powierzchni od 293 m2 w cenie od 1 731 000 zł (1 dom)
  • 8-pokojowe o powierzchni od 293 m2 w cenie od 1 700 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper CSI Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 196 do 293 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5, 7, 8-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 1 094 000 do 1 731 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 528 do 6 005 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się domy bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Rezydencje Jagiełły

Rezydencje Jagiełły znajdują w warszawskiej dzielnicy Ursus. Najbliższą okolicę stanowi zasadniczo niska zabudowa. Inwestycja charakteryzuje się zielonym otoczeniem, które idealnie współgra z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Hassów, w którym można każdego dnia odpocząć, czy napić się pysznej kawy. Bardzo ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu może być także park zabaw dla dorosłych, który znajduje się ok. 500 metrów od Rezydencji Jagiełły Liczna sieć autobusowa pozwala na szybki dojazd w praktycznie każde miejsce w stolicy, a przede wszystkim do centrum. Przystanek ZTM zlokalizowany jest ok. 300 metrów od inwestycji i obsługuje zarówno linie zwykłe jak i przyspieszone. Dojazd do centrum zdecydowanie ułatwia także stacja PKP Ursus, z którego odjeżdżają pociągi SKM oraz KM. Czas dojazdu z tej tej stacji do Śródmieścia wynosi zaledwie 15 minut. Codzienne zakupy można dokonać w pobliskich sklepach, czy dyskontach. W odległości ok. 1,8 km znajduje się centrum handlowe FACTORY. Świeżą żywność można zakupić na rynku oddalonym ok. 500 metrów. W pobliżu znajdują także dwie szkoły podstawowe, co stanowi ułatwienie dla rodzin z dziećmi.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencje Jagiełły mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Rezydencje Jagiełły znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gierdziejewskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencje Jagiełły znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Akademia Małych Smoków w odległości 280 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Delfinki" w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencje Jagiełły składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Bazarek, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 440 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencje Jagiełły w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 16.05.2019

Data aktualizacji: 15.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie