Osiedle Zgody

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zgody, oferowane bezpośrednio przez CSI Development

Ożarów Mazowiecki, ul. Zgody

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Zgody

6 zdjęć

Osiedle Zgody
Osiedle Zgody
Osiedle Zgody
Osiedle Zgody

Najbliższe inwestycje

 • Bliźniak na Zgody
  od: 7 575 zł/m2

  Bliźniak na Zgody

  CSI Development

  Dom Ożarów Mazowiecki
  ul. Zgody
  3.7 km od Warszawy
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 139 m2
  • Domów: 2
  • Pokoje: 5
 • Osiedle Gierymskiego
  od: 7 650 zł/m2

  Osiedle Gierymskiego

  CSI Development

  Dom Ożarów Mazowiecki
  ul. Aleksandra Gierymskiego
  3.8 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 122-148 m2
  • Domów: 4
  • Pokoje: 4
 • Miasto Ogród
  od: 8 429 zł/m2

  Miasto Ogród

  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

  Dom Ożarów Mazowiecki
  ul. Korfantego
  4.4 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 107 m2
  • Domów: 6
  • Pokoje: 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Opis Inwestycji

Osiedle Zgody logo

Efektem naszej pracy oraz projektantów jest powstające modernistyczne osiedle. Szczególną uwagę przy projektowaniu domów zwrócono na potrzeby przyszłych mieszkańców takie jak funkcjonalność, maksymalny dostęp do światła dziennego oraz kontaktu wnętrza z otoczeniem za pośrednictwem dużych przestrzennych okien.

Inwestycja Osiedle Zgody znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Zgody (3.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez CSI Development.

Inwestycja Osiedle Zgody została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zgody nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców CSI Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Zgody powstaje pomiędzy ulicami Wolności, Zgody i Nadbrzeżnej w Ożarowie Mazowieckim, oddalonym o 5 km od granic Warszawy. Charakteryzuje je głównie niska zabudowa oraz tereny zielone. Kochający przyrodę i kontakt z nią zaledwie po 8 minutach drogi mogą znaleźć się w Kampinoskim Parku Narodowym, skorzystać z malowniczych ścieżek rowerowych czy pieszych. Aktywni z dziećmi zapewne chętnie odwiedzą nieopodal położony Julinek (19km), z Parkiem rozrywki dla najmłodszych na terenach bazy Cyrkowej. Ożarów Mazowiecki jest szybko rozwijającą się gminą oferującą szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych, czego dowodem jest rozwijający się przemysł lekki, logistyka oraz ogrodnictwo. To miejsce charakteryzuje się dobrze rozwiniętą siecią komunikacyjną. Przystanek ZTM zlokalizowany jest ok. 500 metrów od inwestycji i obsługuje linie 713 oraz 743 w kierunku warszawskiej Woli. Dojazd do centrum Warszawy umożliwia stacja PKP Ożarów Mazowiecki, z którego odjeżdżają pociągi KM. Czas dojazdu z tej tej stacji do Śródmieścia wynosi 22 minuty. Ożarów Mazowiecki leży również na szlaku autostrady A2 Warszawa-Poznań-Berlin. Codzienne zakupy można dokonać w pobliskich sklepach, czy dyskontach. W odległości ok. 300 metrów znajduje się sklep spożywczy. Świeżą żywność można zakupić na rynku oddalonym ok. 1,5 km. W podobnej odległości możemy znaleźć najbliższy sklep dyskontowy. W gminie znajduje się 6 nowoczesnych szkół podstawowych oraz wiele przedszkoli i żłobków.

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Zgody?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zgody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Osiedle Zgody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Robotnicza 02.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zgody w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.06.2020
Data aktualizacji: 10.12.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: