Osiedle Zgody

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez CSI Development

warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Zgody
Ceny od: 3 977 zł/m2
Osiedle Zgody

4 zdjęcia

Osiedle Zgody
Osiedle Zgody
Osiedle Zgody
Osiedle Zgody

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zgody dostępnych jest 7 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Osiedle Zgody logo

Efektem naszej pracy oraz projektantów jest powstające modernistyczne osiedle. Szczególną uwagę przy projektowaniu domów zwrócono na potrzeby przyszłych mieszkańców takie jak funkcjonalność, maksymalny dostęp do światła dziennego oraz kontaktu wnętrza z otoczeniem za pośrednictwem dużych przestrzennych okien.

Inwestycja Osiedle Zgody znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Zgody (3.6 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera CSI Development.

Inwestycja Osiedle Zgody jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zgody pozostało na sprzedaż 7 nowych domów o powierzchni 189 metrów kwadratowych w cenie od 750 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 5-pokojowe o powierzchni od 189 m2 w cenie od 750 000 zł (7 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper CSI Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Garaż 1 stanowiskowy w w budynku.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 7 domów w tym 7 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:
189 m².
Powierzchnie działek:
od 210 do 297 m².
Ceny domów:
 • kształtują się w zakresie od 750 000 do 780 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 977 do 4 137 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
w inwestycji znajdują się domy bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Zgody powstaje pomiędzy ulicami Wolności, Zgody i Nadbrzeżnej w Ożarowie Mazowieckim, oddalonym o 5 km od granic Warszawy. Charakteryzuje je głównie niska zabudowa oraz tereny zielone. Kochający przyrodę i kontakt z nią zaledwie po 8 minutach drogi mogą znaleźć się w Kampinoskim Parku Narodowym, skorzystać z malowniczych ścieżek rowerowych czy pieszych. Aktywni z dziećmi zapewne chętnie odwiedzą nieopodal położony Julinek (19km), z Parkiem rozrywki dla najmłodszych na terenach bazy Cyrkowej. Ożarów Mazowiecki jest szybko rozwijającą się gminą oferującą szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych, czego dowodem jest rozwijający się przemysł lekki, logistyka oraz ogrodnictwo. To miejsce charakteryzuje się dobrze rozwiniętą siecią komunikacyjną. Przystanek ZTM zlokalizowany jest ok. 500 metrów od inwestycji i obsługuje linie 713 oraz 743 w kierunku warszawskiej Woli. Dojazd do centrum Warszawy umożliwia stacja PKP Ożarów Mazowiecki, z którego odjeżdżają pociągi KM. Czas dojazdu z tej tej stacji do Śródmieścia wynosi 22 minuty. Ożarów Mazowiecki leży również na szlaku autostrady A2 Warszawa-Poznań-Berlin. Codzienne zakupy można dokonać w pobliskich sklepach, czy dyskontach. W odległości ok. 300 metrów znajduje się sklep spożywczy. Świeżą żywność można zakupić na rynku oddalonym ok. 1,5 km. W podobnej odległości możemy znaleźć najbliższy sklep dyskontowy. W gminie znajduje się 6 nowoczesnych szkół podstawowych oraz wiele przedszkoli i żłobków.

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zgody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Osiedle Zgody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Robotnicza 02.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zgody w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.06.2020
Data aktualizacji: 23.03.2021
Osiedle Zgody logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Pruszków ul. Broniewskiego 28/a/1

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: