Rudzka 95

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Rudzka, oferowane bezpośrednio przez

Craft Urban Developments Jarosław Kasprzyk

Łódź, Górna, Ruda, ul. Rudzka 95

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rudzka 95

10 zdjęć

Rudzka 95
Rudzka 95
Rudzka 95
Rudzka 95

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Stan surowy

Rekreacja

  • boisko

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

stan surowy

stan surowy zamknięty z cała infrastrukturą zew. z możliwością wykończenia do stanu deweloperskiego

Konstrukcja budynku

Budynek murowany w technologii tradycyjnej, z bloczka ceramicznego 25 z elementami nośnymi w postaci słupów i ścian monolitycznych.

Dach

• Dwuspadowy dach w konstrukcji tradycyjnej drewnianej, wsparty na konstrukcji stalowej, składającej się z ram stalowych • Przestrzeń poddasza bez słupów • Docieplenie układane nakrokwiowo, z paneli z pianki PIR o grubości 12 cm

Elewacja

• Tynki cienkowarstwowe jako warstwa wykończeniowa systemu dociepleń ścian zew. • Okładzina elewacyjna mrozoodporna imitująca blachę typu CORTEN

Stolarka okienna

Stolarka aluminiowa energooszczędna YAWAL TM 102HI, zostaną zastosowane okna fasadowe, kolankowe w systemie fasadowym YAWAL FA 50N. https://www.yawal.com/oferta/systemy-okienno-drzwiowe-z-izolacja-termiczna/system-tm-102hi.html

Drzwi zewnętrzne

Aluminiowe

Ogrzewanie

Gazowe

Wentylacja

Mechaniczna z rekuperacją

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Opis inwestycji

„Rudzka 95” To niebanalna, nowoczesna architektura ,która jest skierowana do osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i jednocześnie są dla nich ważne wrażenia estetyczne.

Oferujemy 4 domy w zabudowie bliźniaczej, które mają odrębne, niezależne wejścia. Mieszkańcy mają do dyspozycji ogródki i przestronne tarasy. Otrzymują dostęp do garaży i miejsc postojowych przed budynkami. Wykończenie budynków harmonijnie wpisuje się w otaczającą zieleń.

Domy będą energooszczędne spełniające normę (WT2021) dla budownictwa na 2021 rok.

„Rudzka 95” to bliskość natury jednocześnie dostęp do komunikacji miejskiej dają poczucie komfortu, spokoju i bezpieczeństwa.

Kameralne osiedle jest zamkniętą, ogrodzoną enklawą z możliwością wyjścia na stawy Stefańskiego . Znajdziemy tam ścieżki rowerowe, siłownie na powietrzu, plac zabaw i inne atrakcje zachęcające do aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu.

Powierzchnia całego osiedla 3451m2 (6 domów łącznie)

Działka od strony ul.Rudzkiej 1863m2 (domy 1A,1B,2A,2B)

Inwestycja Rudzka 95 znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Rudzka 95 (7.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Craft Urban Developments Jarosław Kasprzyk.

Inwestycja Rudzka 95 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Rudzka 95 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Craft Urban Developments Jarosław Kasprzyk przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Nasze kameralne osiedle jest zlokalizowane w Zespole Przyrodniczo-Krajobrazowym Ruda Willowa w sąsiedztwie stawów Stefańskiego.

Inwestycja zlokalizowana jest w odległości 8 km od ścisłego centrum

W okolicy osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe np. C.H PORT, sklepy, piekarnia, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, przychodnia oraz przystanki autobusowe komunikacji miejskiej.

Dogodną komunikację, nie tylko z pozostałą częścią Łodzi, ale i z innymi obszarami kraju zapewnia biegnąca w odległości 3 km od działki droga krajowa nr 91 która prowadzi do S8

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rudzka 95?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rudzka 95 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 246 metrów od inwestycji Rudzka 95 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudzka - Popioły.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rudzka 95 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rudzka 95 znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 48 m, szkoła w odległości 62 m, szkoła w odległości 75 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rudzka 95 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej w odległości 735 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rudzka 95 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 957 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rudzka 95 w odległości 205 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 325 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 453 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 31.01.2021

Inwestycje w pobliżu na osiedlu Ruda

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: