Rudzka 95

Kameralne osiedle - Rudzka 95

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCraft Urban Developments Jarosław Kasprzyk

Ceny od: 4 389 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Rudzka 95 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
1A
5
180,94 m²
370 m2
799 000 zł4 556 zł/m²
2A
5
180,94 m²
282 m2
799 000 zł4 389 zł/m²

Oferty specjalne

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

„Rudzka 95” To niebanalna, nowoczesna architektura ,która jest skierowana do osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i jednocześnie są dla nich ważne wrażenia estetyczne.Oferujemy 4 domy w zabudowie bliźniaczej, które mają odrębne, niezależne wejścia. Mieszkańcy mają do dyspozycji ogródki i przestronne tarasy. Otrzymują dostęp do garaży i miejsc postojowych przed budynkami. Wykończenie budynków harmonijnie wpisuje się w otaczającą zieleń.Domy będą energooszczędne spełniające normę (WT2021) dla budownictwa na 2021 rok.„Rudzka 95” to bliskość natury jednocześnie dostęp do komunikacji miejskiej dają poczucie komfortu, spokoju i bezpieczeństwa.Kameralne osiedle jest zamkniętą, ogrodzoną enklawą z możliwością wyjścia na stawy Stefańskiego . Znajdziemy tam ścieżki rowerowe, siłownie na powietrzu, plac zabaw i inne atrakcje zachęcające do aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu.Powierzchnia całego osiedla 3451m2 (6 domów łącznie)Działka od strony ul.Rudzkiej 1863m2 (domy 1A,1B,2A,2B)

Inwestycja Rudzka 95 znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Rudzka 95 (7.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Craft Urban Developments Jarosław Kasprzyk.

Inwestycja Rudzka 95 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Rudzka 95 pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 181 metrów kwadratowych w cenie od 799 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 181 m2 w cenie od 799 000 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Craft Urban Developments Jarosław Kasprzyk przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
stan surowy
stan surowy zamknięty z cała infrastrukturą zew. z możliwością wykończenia do stanu deweloperskiego
Konstrukcja budynku
Budynek murowany w technologii tradycyjnej, z bloczka ceramicznego 25 z elementami nośnymi w postaci słupów i ścian monolitycznych.
Dach
• Dwuspadowy dach w konstrukcji tradycyjnej drewnianej, wsparty na konstrukcji stalowej, składającej się z ram stalowych • Przestrzeń poddasza bez słupów • Docieplenie układane nakrokwiowo, z paneli z pianki PIR o grubości 12 cm
Elewacja
• Tynki cienkowarstwowe jako warstwa wykończeniowa systemu dociepleń ścian zew. • Okładzina elewacyjna mrozoodporna imitująca blachę typu CORTEN
Stolarka okienna
Stolarka aluminiowa energooszczędna YAWAL TM 102HI, zostaną zastosowane okna fasadowe, kolankowe w systemie fasadowym YAWAL FA 50N. https://www.yawal.com/oferta/systemy-okienno-drzwiowe-z-izolacja-termiczna/system-tm-102hi.html
Drzwi zewnętrzne
Aluminiowe
Ogrzewanie
Gazowe
Wentylacja
Mechaniczna z rekuperacją
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, boisko, własna kotłownia, internet, TV kablowa, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się staw.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 181 m2.
Powierzchnie działek:od 282 do 370 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się na poziomie 799 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 389 do 4 556 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rudzka 95

Nasze kameralne osiedle jest zlokalizowane w Zespole Przyrodniczo-Krajobrazowym Ruda Willowa w sąsiedztwie stawów Stefańskiego. Inwestycja zlokalizowana jest w odległości 8 km od ścisłego centrum W okolicy osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe np. C.H PORT, sklepy, piekarnia, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, przychodnia oraz przystanki autobusowe komunikacji miejskiej. Dogodną komunikację, nie tylko z pozostałą częścią Łodzi, ale i z innymi obszarami kraju zapewnia biegnąca w odległości 3 km od działki droga krajowa nr 91 która prowadzi do S8

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rudzka 95 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Rudzka 95 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudzka - Popioły.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rudzka 95 w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 500 m znajduje się Boisko szkolne.

Data publikacji: 14.02.2020

Data aktualizacji: 18.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie