Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Bungalow w San Pedro del Pinatar, RD-70353 - mieszkania Hiszpania
Costa Blanca Bolig - mieszkania na sprzedaż

Murcja, San Pedro del Pinatar, C. Norte

Bungalow w San Pedro del Pinatar, RD-70353Bungalow w San Pedro del Pinatar, RD-70353

1 zdjęcie

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

63/m2

Przedział pokoi

2

Odległość od lotniska

45 km

Odległość od morza

2 km

Pozwolenie na wynajem

Tak

Kondygnacje

2

Budynki

1

Stand. wykończenia

Wykończenie pod klucz

Mieszkania w inwestycji (2)

od 219 950 netto eur

Pokoje

Piętra

Metraż

Postępy i zdjęcia z budowy

Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Rekreacja

  • basen

Przyroda w okolicy

  • jezioro
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 2 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, morze, góry

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym 1 lokal typu penthouse, 1 lokal typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

63 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 219 950 do 259 950 eur

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowo wybudowany kompleks apartamentów w stylu bungalowów w San Pedro del Pinatar.

Do wyboru jest model na parterze z tarasem od frontu lub penthouse na poddaszu z tarasem od frontu i dużym prywatnym solarium na dachu. Bungalowy na parterze: Drzwi wejściowe otwierają się na przestronną strefę dzienną z jadalnią ustawioną z boku. W pełni wyposażona kuchnia znajduje się obok przesuwanych drzwi, wpuszczając naturalne światło słoneczne do środka. Z boku znajduje się rodzinna łazienka z umywalką, toaletą i prysznicem oraz 2 duże sypialnie - główna sypialnia z łazienką. Bungalowy typu penthouse: Schody prowadzą na najwyższe piętro z dużym prywatnym tarasem wyłożonym kafelkami, z drzwiami wejściowymi do nieruchomości. Podobnie jak modele na parterze, przestronny salon / jadalnia na otwartym planie z dużą kuchnią - 2 sypialnie z boku (główna z łazienką). Dostęp do prywatnego solarium na dachu można uzyskać z tyłu kuchni. Nasze domy obejmują całe wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie LED, wstępnie zainstalowaną klimatyzację, wyposażoną kuchnię z płytą indukcyjną, piekarnikiem, zmywarką, lodówką / zamrażarką i miejscem parkingowym. Te nowe domy mają chodnik między każdą strukturą, z dostępem do wspólnego ogrodu i dużego basenu z przodu. Inwestycja składa się z zaledwie 12 pięknych bungalowów - wszystkie z dużym wspólnym ogrodem z basenem. Uprzywilejowana lokalizacja San Pedro del Pinatar na wybrzeżu Mar Menor i Morza Śródziemnego przyciąga osoby zainteresowane żeglarstwem i sportami wodnymi, zapewniając cumowanie w marinie i kluby żeglarskie, podczas gdy plaże i naturalne kąpiele błotne przyciągają tych, którzy szukają bezpiecznego słońca, morza i piasku. San Pedro del Pinatar ma ugruntowaną społeczność i oferuje doskonałą gamę zajęć, w tym kryty basen i obiekty sportowe, a także całoroczny program zajęć towarzyskich przy przyjemnej zimowej pogodzie. Korzyści płynące z kąpieli błotnych, typowych dla regionu, lub spokojnych wód Mar Menor, sprzyjały rozwojowi Lo Pagán, które obecnie posiada wszelkiego rodzaju udogodnienia. Ponadto ma doskonałą lokalizację, zaledwie 5 minut od centrum handlowego Dos Mares. Lotnisko Murcia/Corvera oddalone jest o 30 minut, a lotnisko Alicante o godzinę jazdy samochodem.

Inwestycja Bungalow w San Pedro del Pinatar, RD-70353 znajduje się w San Pedro del Pinatar (63.4 km od centrum Murcji), sprzedaż prowadzi Costa Blanca Bolig.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych mieszkania znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Bungalow w San Pedro del Pinatar, RD-70353 w sprzedaży są 2 nowe mieszkania o powierzchni 63 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Data publikacji: 14.02.2025
Data aktualizacji: 14.02.2025
Costa Blanca Bolig logo

Costa Blanca Bolig

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Avenida De Las Naciones 50, Ciudad Quesada

Oferty, które mogą Cię zainteresować

  • Nagrody i wyróżnienia

    Nagroda Forbes 2022
    Nagroda Forbes 2021
    Nagroda Digital Excellence Awards 2022
    Nagroda Laur Klienta 2023
    Nagroda Dobry Pracodawca 2023
    Nagroda Gazele Biznesu 2023