Pawlikowice

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezConsilo Nieruchomości

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Panorama Grabówki(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wielicki, Grabówki, ul. Grabówki 11 (0.9 km od Krakowa)
  Panorama Grabówki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 138 m2
  Liczba pokoi: 4
  Adkon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej, znajdująca się zaledwie kilka minut od centrum Wieliczki w miejscowości Pawlikowice. Inwestycja budowana wg indywidualnego projektu, obejmuje dwa budynki (4 segmenty) dwukondygnacyjne z użytkowym poddaszem oraz garażem, bez podpiwniczenia. Wejścia główne oraz podjazdy zaprojektowano od strony wschodniej, od strony zachodniej tarasy i ogródki. Podjazdy i tarasy wyłożone będą kostką brukową.Każdy dom usytuowany jest na działce o powierzchni 5 arów, pierwszy segment ma działkę 4,4 ary, wszystkie są lekko nachylone w kierunku południowym. Teren wokół będzie ogrodzony z przygotowaną instalacją pod automatyczną bramę wjazdową.Powierzchnia użytkowa każdego segmentu wynosi 134,5m2.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:PARTER (67,19m2) - komunikacja, jasna kuchnia otwarta na salon z jadalnią, kotłownia, łazienka i garażPODDASZE (67,33m2) - komunikacja, łazienka, 4 pokojeTECHNOLOGIA:- ściany zewnętrzne - pustak ceramiczny- ściany wewnętrzne - pustak ceramiczny- dach - dwuspadowy dachówka ceramicznaINSTALACJE:- ogrzewanie podłogowe,- ogrzewanie gazowe +rekuperacja- instalacja pod klimatyzację w salonie- instalacja pod centralny odkurzacz- możliwość montażu uzdatniacza wody- brak kanalizacji- alarmDomy sprzedawane w stanie deweloperskim. Kupujący zwolniony z 2% PCC.Planowany termin zakończenia budowy to III kwartał 2019.Ceny:Segment A4 - działka 4,41 ara - cena 500 000 złSegment A3 - działka 4,92 ara - cena 520 000 złSegment A2 - działka 4,96 ara - cena 520 000 złSegment A1 - działka 4,97 ara - cena 520 000 złBardzo atrakcyjna lokalizacja Pawlikowic. Budynki znajdują się przy bardzo cichej uliczce, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Wokół dużo terenów zielonych. W zasięgu ręki dostępna niezbędna infrastruktura, blisko sklep Lewiatan i przystanek autobusowy. Szybki dojazd do centrum Wieliczki (ok. 7 minut samochodem) jak i do Krakowa, w pobliżu również wyjazd na obwodnicę.Oferta skierowana do osób ceniących sobie ciszę i spokój z dala od ruchliwych ulic miejskich, a jednocześnie chcących mieszkać blisko miasta.Zapraszam do spotkania w naszym biurze i poznania szczegółów inwestycji !

Inwestycja Pawlikowice znajduje się w Pawlikowicach, Pawlikowice (3.7 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi Consilo Nieruchomości

Inwestycja Pawlikowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z.

Aktualnie w inwestycji Pawlikowice pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 135 metrów kwadratowych w cenie od 500 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Pawlikowice

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby. Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

Komunikacja

W powiecie wielickim znajdziemy dobrze rozwiniętą sieć dróg, na które składają się drogi wojewódzkie 964, 966 i 967 oraz drogi krajowe 75 i 94. Najważniejszą arterią jest jednak przecinająca powiat autostrada A4, czyli część europejskiej trasy E40. Funkcjonują tu także połączenia PKS i PKP, a szynobus odbywa regularne kursy do Krakowa. W Wieliczce działa komunikacja miejska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 2150 m znajduje się BANK ZACHODNI WBK. BANKOMAT.

Data publikacji: 30.04.2019

Data aktualizacji: 02.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie