Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 121,01 m² - numer A2.M3
Inwestycja:
Conradi Park etap II i IIIDeweloper:
Conradi Invest Sp. z o.o.
Inwestycja:
Conradi Park etap II i IIIDeweloper:
Conradi Invest Sp. z o.o.gdański, Bąkowo, ul. Kasztanowa
gdański, Bąkowo, ul. Kasztanowa
Uwaga
Ta nieruchomość jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości statystycznych portalu
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/1261833/bd8c58.png)
:format(jpg)/offers/offer/19216/main_image/conradi-park-etap-ii-i-iii_bd3ab9.jpg)
1 zdjęcie
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/1261833/bd8c58.png)
Najbliższe inwestycje
- Szumilas to miejsce, które pozwoli na życie w harmonii z naturą, gwarantując jednocześnie wszystkie wygody związane z miejską lokalizacją. Tu na skraju lasu, w niskiej, przytulnej zabudowie skąpanej w zieleni, odnajdziesz nową jakość - idealny balans pomiędzy naturą i przestrzenią, a wygodami związanymi z życiem w mieście. Kameralne osiedle nowoczesnych, 3-piętrowych domów wielorodzinnych z
4 kwartał 2026
gdański, Kowale, ul. Szumilas
1-4 pokoje, Metraż 29-73 m2
- Szumilas to miejsce, które pozwoli na życie w harmonii z naturą, gwarantując jednocześnie wszystkie wygody związane z miejską lokalizacją. Tu na skraju lasu, w niskiej, przytulnej zabudowie skąpanej w zieleni, odnajdziesz nową jakość - idealny balans pomiędzy naturą i przestrzenią, a wygodami związanymi z życiem w mieście. Kameralne osiedle nowoczesnych, 3-piętrowych domów wielorodzinnych z
gotowe
gdański, Kowale, ul. Magazynowa
4 pokoje, Metraż 76 m2
- Osiedle ATAL Apollina to przytulna i nowoczesna inwestycja położona w malowniczych Kowalach. Lokalizacja ta oferuje przyszłym mieszkańcom idealne połączenie bliskości natury z udogodnieniami życia miejskiego. Pierwszy etap ATAL Apollina to jeden pięciopiętrowy budynek w którym zaprojektowano 60 mieszkań o metrażach od 31 do 76 m². W kolejnym etapie powstaną trzy pięciopiętrowe budynki z łącznie
3 kwartał 2026
gdański, Kowale, ul. Apollina
2-4 pokoje, Metraż 42-96 m2
Termin oddania
4 kw. 2026
Ilość pokoi
4 pokoje
Metraż
121,01 m²
Piętro
1 piętro
Kuchnia
otwarta kuchnia
Wysokość pomieszczeń
od 250 do 300 cm wysokości
Ilość poziomów
1 poziom
Oznaczenie oferty
A2.M3
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
- miejsca postojowe naziemne: obowiązkowy zakup
- miejsca postojowe podziemne: obowiązkowy zakup
Komórki lokatorskie
Standard wykończenia
standard deweloperski
Ogrzewanie
gazowe, podłogowe
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charakterystyka energetyczna nieruchomości
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Lokalizacja inwestycji
Przystanek Autobusowy - 671 m
Dojazd do centrum Gdańska: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
1 obiekt sportowy, 1 placówka edukacyjna, 2 place zabaw
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.
Opis oferty
Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 121,01 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Conradi Park etap II i III w Bąkowie, ul. Kasztanowa (2 km od Gdańska).
Inwestycja jest realizowana przez Conradi Invest Sp. z o.o.
Cała inwestycja składa się z 8 budynków, w których łącznie znajdują się 32 nowe mieszkania.
Inwestycja jest już wyprzedana.
W budynkach są 2 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.
Inwestycja Conradi Park etap II i III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu A2.M3 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 250 do 300 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.
Dla przyszłych mieszkańców Conradi Park etap II i III deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.
Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Mieszkanie znajduje się w inwestycji Conradi Park etap II i III.