Osiedlowa II

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez City House

Gdańsk, Kokoszki, ul. Świętego Brata Alberta

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedlowa II

6 zdjęć

Osiedlowa II
Osiedlowa II
Osiedlowa II
Osiedlowa II

Najbliższe inwestycje

  • Gdańskie Tarasy III

    Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Lokal handlowo-usługowy znajduje się na parterze budynku mieszkalnego w Gdańsku Kokoszkach przy ul. Świętego Brata Alberta 87.

Lokal (214m2) składa się z części głównej o otwartej powierzchni na parterze (98,52 m2) z dwoma wejściami oraz z zaplecza socjalno-magazynowego (trzy pomieszczenia) w piwnicy (116,40 m2).

Położenie w budynku wielorodzinnym zapewnia stały przepływ klientów.

Zapraszam na prezentację!!!

podana cena jest ceną netto (850 000)

Gotowy do wydania

Inwestycja Osiedlowa II znajduje się w Kokoszkach, ul. Świętego Brata Alberta (9.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera City House.

Inwestycja Osiedlowa II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 4 budynkach wielorodzinnych, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedlowa II pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 215 metrów kwadratowych w cenie od 5 723 zł za metr kwadratowy.

Deweloper City House przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, TV kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Kokoszki to najdalej wysunięta na zachód dzielnica miasta. Od północy graniczy z Matarnią, od wschodu z Jasieniem, od południa z gminą Kolbudy, a od zachodu z Żukowem. Obszar ten ma charakter mieszkaniowo-przemysłowy. Na powierzchni ok. 20 km kw. mieszka ok. 7500 mieszkańców. Główna arteria Kokoszek to ul. Kartuska, będąca częścią drogi krajowej S7, Ponadto przebiega tędy Obwodnica Trójmiasta. Komunikację miejską zapewnia 6 linii autobusowych z Gdańska. Od północy obszar ten graniczy z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dużym autem tej podmiejskiej dzielnicy są liczne centra handlowe, takie jak Auchan, Jula, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House. Znajduje się tu też przychodnia „Otomińska” a w 2015 r. przy tutejszej szkole podstawowej powstał basen. Południowo-zachodni kraniec dzielnicy zajmuje Las Sulmiński, a w pobliżu położone jest Jezioro Otomińskie. Z uwagi na ciekawe położenie przyrodnicze, przez Kokoszki przebiegają dwa szlaki turystyczne.

Komunikacja

W odległości ok. 500 m na północ od dzielnicy znajduje się port lotniczy im. Lecha Wałęsy, przez Kokoszki przebiegają też drogi krajowe nr 7 i 6. Przez Kokoszki jeździ 5 autobusów miejskich z Gdańska i autobusy podmiejskie.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedlowa II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się U Kasi, w odległości 470 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 14.01.2020
Data aktualizacji: 25.03.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: