Olchowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez City House

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Olchowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Olchowa

5 zdjęć

Olchowa
Olchowa
Olchowa
Olchowa

Najbliższe inwestycje

 • Hill Park
  od: 6 875 zł/m2

  KRJ Sp. z o.o.

 • Leśna Dolina

  Alfa Corp

 • EGO

  Pomorskie Domy

Opis Inwestycji

Inwestycja Osiedle Olchowa to zespół 47 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych w Gdańsku-Ujeścisko/Łostowice przy ulicy Nowej Olchowej. Zespół domów położony jest w odległości ok. 300m od ulicy Kartuskiej. Osiedle Olchowa posiada dogodny dojazd nową drogą asfaltową. Obsługiwane jest też przez autobusy komunikacji miejskiej.

Łatwa dostępność do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się w kierunku centrum Gdańska oraz dogodny wyjazd z miasta we wszystkich innych kierunkach.

Inwestycja Olchowa znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Olchowa (4.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera City House.

Inwestycja Olchowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Olchowa pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper City House nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 47 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- fundamenty - ławy fundamentowe żelbetowe - ściany zewnętrzne i wewnętrzne konstrukcyjne - z bloków silikatowych SILKA gr.18/24cm - stropy gęstożebrowe lub monolityczne żelbetowe, nadproża - żelbetowe i prefabrykowane typu L19 - ściany działowe na parterze murowane z bloków silikatowych SILKA gr. 8 cm na poddaszu z płyt gipsowo-kartonowych - konstrukcja dachu - drewniana.

Dach

Pokrycie dachu : - dachówką betonową w kolorze grafitowym, - rynny i rury spustowe metalowe w kolorze grafitowym lub czarnym, - opierzenia blacharskie z blachy powlekanej w kolorze grafitowym lub czarnym.

Elewacja

Wykończona metodą lekko-mokrą, ocieplona styropianem gr. 20 cm + tynk cienkowarstwowy w kolorze zgodnym z projektem elewacji, parapety zewnętrzne z blachy powlekanej. Cokoły ocieplone styropianem gr. 16 cm.

Stolarka okienna

Wykonana z profili PVC z wkładem dwukomorowym, okucia obwiedniowe.

Drzwi zewnętrzne

Drewniane lub stalowe.

Instalacje

Instalacja wodna - z sieci miejskiej indywidualne opomiarowanie, wewnętrznie doprowadzona do miejsc montażu urządzeń sanitarnych, instalacje wewnętrzne rury plastikowe. Instalacja kanalizacyjna - do sieci miejskiej - rury PCV; doprowadzona do miejsc montażu urządzeń sanitarnych (rury w części biegnące po powierzchni ściany, do zabudowy). Instalacja elektryczna: - podtynkowe przewody miedziane, gniazda i włączniki kompletne, wypusty oświetleniowe zakończone kostką, - moc przyłączeniowa 12,5 kW, licznik pomiarowy zlokalizowany w szafce zlokalizowanej na zewnątrz budynku, - oświetlenie - 1 punkt świetlny na pomieszczenie poniżej 16m2, 2 punkty świetlne na pomieszczenie o powierzchni 16m2 lub większej, - gniazda 230V – pokoje, łazienka, 2 gniazda na pomieszczenie poniżej 16m2 , 3 gniazda na pomieszczenie o powierzchni 16m2 lub większej, hall: 1 gniazdo, kuchnia: 2 gniazda nadblatowe, 1 gniazdo do okapu kuchennego, zasilanie 380V – 1 przyłącze w kuchni, garaż – 1 punkt świetlny, 1 gniazdo, - oświetlenie zewnętrzne - 1 punkt świetlny nad wejściem do domu. Instalacja grzewcza - kocioł gazowy dwufunkcyjny, grzejniki panelowe z zaworami termostatycznymi. Instalacje niskoprądowe - instalacja telefoniczna - 1 gniazdo, instalacja RTV - 1 gniazdo, instalacja domofonowa - 1 punkt z wyprowadzeniem na zewnątrz.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olchowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Olchowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Myśliwska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Olchowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Srebrna Kotwica w odległości 450 m.

Data publikacji: 09.03.2016
Data aktualizacji: 28.12.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: