Szeregówki ul. Przejazdowa

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCampo Grabińscy s.j.

Ceny od: 3 731 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
1
5
123,32 m²
285 m2
2
5
123,17 m²
195 m2
3
5
123,32 m²
287 m2
4
5
124,33 m²
350 m2
5
5
121,91 m²
220 m2
6
5
123,17 m²
213 m2

Opis Inwestycji

Domy będą miały powierzchnię około 123 m2 wraz z garażem. Na parterze salon z kuchnią, wc oraz garaż. Na piętrze do wyboru przez Kupującego dwa, trzy lub cztery pokoje i jedna lub dwie łazienki. Pokoje nie mają niepraktycznych skosów. Dostępna jest pełna wysokość pomieszczeń na całej powierzchni. Układ pomieszczeń i ścianki działowe są wykonywane wg życzenia Kupującego. Podobnie instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna jest wykonywana według życzenia Kupującego. Można też wybrać rodzaj ogrzewania grzejnikowe lub podłogowe. Wszystkie to jest zawarte w cenie domu.

Inwestycja Szeregówki ul. Przejazdowa znajduje się w Wasilkowie, ul. Przejazdowa (2.2 km od Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Campo Grabińscy s.j..

Inwestycja Szeregówki ul. Przejazdowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa pozostało na sprzedaż 6 nowych domów o powierzchniach od 122 do 124 metrów kwadratowych w cenie od 459 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 122 do 124 m2 w cenie od 459 000 zł (6 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Campo Grabińscy s.j. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, staw.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 6 domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 122 do 124 m2.
Powierzchnie działek:od 195 do 350 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 459 000 do 509 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 731 do 4 104 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa

W naszej najnowszej inwestycji oferujemy osiem domów przy ulicy Przejazdowej w Wasilkowie. Jest to spokojna kameralna część miasta położona wśród zabudowy jednorodzinnej, a jednocześnie bardzo blisko centrum. W promieniu kilkuset metrów mamy bank, urząd miasta, sklepy spożywcze i przemysłowe, szkołę, przedszkole , kościół i cerkiew, przystanek MPK. Można powiedzieć miejsce idealne do spokojnego, wygodnego życia. Ulica Przejazdowa jest asfaltowa. Dostępne są wszystkie media. Prąd, gaz, woda i kanalizacja będą doprowadzone do budynków. W ulicy także światłowód. Teren tego mini osiedla będzie ogrodzony. Powstanie mini uliczka zamknięta bramą wjazdową dla osób nie mieszkających w tych domach. Przed każdym domem zostanie wykonany podjazd z polbruku.

Wasilków to miasto położone w województwie podlaskim, zaliczane do aglomeracji białostockiej. To niewielka miejscowość o powierzchni 28,15 km2, licząca ok. 11 tysięcy mieszkańców. Pomimo małego obszaru - miasto uważane jest za atrakcyjne, a to za sprawą m.in. bliskości do stolicy Podlasia. Wasilków położony jest w otoczeniu licznych terenów zielonych, a także Puszczy Knyszyńskiej. Okolica zdecydowanie przyciąga turystów swoimi walorami przyrodniczymi i nie tylko. Na terenie miasta znajduje się Podlaskie Centrum Kultury Ludowej, które gromadzi m.in. zabytki architektury drewnianej oraz zbiory etnograficzne z regionu białostockiego. Do jednej z głównych atrakcji zalicza się także Jurajski Park Dinozaurów - świetne miejsca dla rodzin z dziećmi. Warto również wspomnieć o tym, że miasto leży nad zalewem, co umożliwia organizację wypoczynku nad wodą.

Komunikacja

Przez Wasilków przebiega droga krajowa nr 19, która zapewnia połączenie między Białymstokiem a Kuźnicą Białostocką. Ponadto występuje tutaj komunikacja miejska, gdzie funkcjonuje m.in. linia autobusowa nr 108.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wasilków/Jurowiecka.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Chorten.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.11.2020

Data aktualizacji: 25.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie