Szeregówki ul. Przejazdowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Przejazdowa, oferowane bezpośrednio przez Campo Grabińscy s.j.

Wasilków, ul. Przejazdowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Szeregówki ul. Przejazdowa

5 zdjęć

Szeregówki ul. Przejazdowa
Szeregówki ul. Przejazdowa
Szeregówki ul. Przejazdowa
Szeregówki ul. Przejazdowa

Opis Inwestycji

Domy będą miały powierzchnię około 123 m2 wraz z garażem. Na parterze salon z kuchnią, wc oraz garaż. Na piętrze do wyboru przez Kupującego dwa, trzy lub cztery pokoje i jedna lub dwie łazienki. Pokoje nie mają niepraktycznych skosów. Dostępna jest pełna wysokość pomieszczeń na całej powierzchni. Układ pomieszczeń i ścianki działowe są wykonywane wg życzenia Kupującego. Podobnie instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna jest wykonywana według życzenia Kupującego. Można też wybrać rodzaj ogrzewania grzejnikowe lub podłogowe. Wszystkie to jest zawarte w cenie domu.

Inwestycja Szeregówki ul. Przejazdowa znajduje się w Wasilkowie, ul. Przejazdowa (2.2 km od Białegostoku), została zrealizowana przez Campo Grabińscy s.j.

Inwestycja Szeregówki ul. Przejazdowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Campo Grabińscy s.j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, staw

Lokalizacja inwestycji

W naszej najnowszej inwestycji oferujemy osiem domów przy ulicy Przejazdowej w Wasilkowie. Jest to spokojna kameralna część miasta położona wśród zabudowy jednorodzinnej, a jednocześnie bardzo blisko centrum. W promieniu kilkuset metrów mamy bank, urząd miasta, sklepy spożywcze i przemysłowe, szkołę, przedszkole , kościół i cerkiew, przystanek MPK. Można powiedzieć miejsce idealne do spokojnego, wygodnego życia. Ulica Przejazdowa jest asfaltowa. Dostępne są wszystkie media. Prąd, gaz, woda i kanalizacja będą doprowadzone do budynków. W ulicy także światłowód. Teren tego mini osiedla będzie ogrodzony. Powstanie mini uliczka zamknięta bramą wjazdową dla osób nie mieszkających w tych domach. Przed każdym domem zostanie wykonany podjazd z polbruku.

Wasilków to miasto położone w województwie podlaskim, zaliczane do aglomeracji białostockiej. To niewielka miejscowość o powierzchni 28,15 km2, licząca ok. 11 tysięcy mieszkańców. Pomimo małego obszaru - miasto uważane jest za atrakcyjne, a to za sprawą m.in. bliskości do stolicy Podlasia. Wasilków położony jest w otoczeniu licznych terenów zielonych, a także Puszczy Knyszyńskiej. Okolica zdecydowanie przyciąga turystów swoimi walorami przyrodniczymi i nie tylko. Na terenie miasta znajduje się Podlaskie Centrum Kultury Ludowej, które gromadzi m.in. zabytki architektury drewnianej oraz zbiory etnograficzne z regionu białostockiego. Do jednej z głównych atrakcji zalicza się także Jurajski Park Dinozaurów - świetne miejsca dla rodzin z dziećmi. Warto również wspomnieć o tym, że miasto leży nad zalewem, co umożliwia organizację wypoczynku nad wodą.

Komunikacja

Przez Wasilków przebiega droga krajowa nr 19, która zapewnia połączenie między Białymstokiem a Kuźnicą Białostocką. Ponadto występuje tutaj komunikacja miejska, gdzie funkcjonuje m.in. linia autobusowa nr 108.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wasilków/Jurowiecka.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Chorten.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówki ul. Przejazdowa w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.11.2020
Data aktualizacji: 22.02.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: