Lokal Sienkiewicza 27

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudlex Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
LU1
102,8 m²
Parter

Opis Inwestycji

Budlex posiada w sprzedaży lokal o pow. 102,80 m 2 przy ul. Sienkiewicza 27. To doskonałe miejsce na gabinet lekarski, małą przychodnię. Punkt znajduje się w popularnej dzielnicy Torunia, na Bydgoskim Przedmieściu, w sąsiedztwie licznych osiedli i Uniwersytetu. Jest dobrze skomunikowany z centrum miasta.Lokal znajduje się na parterze, przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Składa się z pomieszczenia głównego, pokoju socjalnego, łazienki i zaplecza. Jego układ daje jednak możliwość wprowadzenia zmian aranżacyjnych, pozwalających na dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb.

Inwestycja Lokal Sienkiewicza 27 znajduje się w Toruniu, ul. Sienkiewicza 27 (1.2 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Inwestycja Lokal Sienkiewicza 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 103 metrów kwadratowych.

Deweloper Budlex Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 103 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lokal Sienkiewicza 27

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sienkiewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 26 w odległości 210 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 26 w odległości 210 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 26 w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rodzinna w odległości 240 m, Przychodnia Lekarska w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się POLOmarket, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 160 m znajduje się Targowisko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 25.10.2019

Data aktualizacji: 07.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie