Lokal Sienkiewicza 27

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Sienkiewicza, oferowane bezpośrednio przez

Budlex Sp. z o.o.

Toruń, ul. Sienkiewicza 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Lokal Sienkiewicza 27

2 zdjęcia

Lokal Sienkiewicza 27

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Budlex posiada w sprzedaży lokal o pow. 102,80 m 2 przy ul. Sienkiewicza 27. To doskonałe miejsce na gabinet lekarski, małą przychodnię. Punkt znajduje się w popularnej dzielnicy Torunia, na Bydgoskim Przedmieściu, w sąsiedztwie licznych osiedli i Uniwersytetu. Jest dobrze skomunikowany z centrum miasta.

Lokal znajduje się na parterze, przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Składa się z pomieszczenia głównego, pokoju socjalnego, łazienki i zaplecza. Jego układ daje jednak możliwość wprowadzenia zmian aranżacyjnych, pozwalających na dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb.

Inwestycja Lokal Sienkiewicza 27 znajduje się w Toruniu, ul. Sienkiewicza 27 (1.2 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Budlex Sp. z o.o.

Inwestycja Lokal Sienkiewicza 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Budlex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokal Sienkiewicza 27?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sienkiewicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 26 w odległości 210 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 26 w odległości 210 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 26 w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokal Sienkiewicza 27 w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 25.10.2019
Data aktualizacji: 05.09.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: