Osiedle Słoneczna Polana

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Cienista, oferowane bezpośrednio przez Budizol Sp z o.o. S.K.A

Włocławek, Cienista 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Słoneczna Polana

1 zdjęcie

Opis Inwestycji

Osiedle "Słoneczna Polana" usytuowane jest w najatrakcyjniejszej części Włocławka – Michelinie. Zaledwie 300 metrów dzieli domy od Alei Jana Pawła II, która stanowi doskonały szlak komunikacyjny w stronę centrum miasta i innych dzielnic. Niedaleko stąd do szkół, przedszkola, sklepów czy komunikacji miejskiej. Bliskość lasu sprawia, iż nowe osiedle będzie doskonałym miejscem dla osób ceniących ciszę i spokój. Teren osiedla jest ogrodzony, wstęp będą mieli mieszkańcy osiedla i ich goście. W ramach zamkniętego osiedla powstały drogi, chodniki komunikacyjne w pełni oświetlone. Natomiast tereny zielone poszczególnych działek pozostawiamy do zagospodarowania przyszłym mieszkańcom.  Docelowo wjazd umożliwiać będą dwie bramy, jedna od strony ulicy Cienistej, druga od strony ulicy Miodowej. Atrakcyjna lokalizacja osiedla w zacisznej okolicy oraz jego zamknięty charakter gwarantują pełne zadowolenie i bezpieczeństwo mieszkańców. Własny dom z działką to marzenie, które już możesz spełnić.  Inwestycja jest oddawana do użytkowania w tzw. standardzie deweloperskim, który pozwala na indywidualną aranżację wnętrz przyszłym mieszkańcom wedle ich uznania. Osiedle Słoneczna Polana jest wyposażone we wszystkie media: instalacja wodno-kanalizacyjna z sieci miejskiej, ogrzewanie w każdym domu indywidualne gazowe, instalacja telefoniczna, domofonowa, telewizyjna i elektryczna. Dla 10 domów przewidziano nadmuchowy system ogrzewania i chłodzenia tzw. Polski Komfort, który charakteryzuje się brakiem grzejników, bardzo wysoką sprawnością oraz komfortem ciepła w zimie, a chłodu latem.

Inwestycja Osiedle Słoneczna Polana znajduje się we Włocławku (4.8 km od centrum Włocławka), została zrealizowana przez Budizol Sp z o.o. S.K.A.

Inwestycja Osiedle Słoneczna Polana została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczna Polana nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budizol Sp z o.o. S.K.A nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Włocławek to miasto powiatowe leżące w woj. kujawsko-pomorskim, nad rzekami Wisłą i Zgłowiączką. Jego powierzchnia wynosi 84,8 km2, a zamieszkuje je ok. 114 000 osób. Miasto dzieli się na 6 dzielnic położonych po obu brzegach Wisły. Zabudowa większości z nich to niskie budynki mieszkalne jedno- lub wielorodzinne. Osiedla mieszkaniowe nie zajmują tu dużych powierzchni, natomiast tereny uprzemysłowione skupiają się na terenie funkcjonującego tu Parku Przemysłowo-Technologicznego. W mieście znajdują się dwa duże parki, a tereny leśne otaczają Włocławek praktycznie ze wszystkich stron. Rozwinięta jest tu infrastruktura oświatowa, na którą składa się m.in. 19 przedszkoli publicznych i 15 zespołów szkół. We Włocławku mieści się też szpital specjalistyczny. Do najważniejszych obiektów kulturalnych miasta należy teatr, muzeum i galeria sztuki, a wśród tych sportowych warto wymienić halę sportową i pływalnię. Znajduje się tu galeria handlowa i szereg dużych marketów.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami drogowymi krzyżującymi się we Włocławku są drogi krajowe nr 91, 62 i 67. Ponadto biegnie tędy droga wojewódzka nr 252. Działa tu komunikacja miejska, na którą składa się 19 linii autobusowych. Znajdują się tu dwa dworce kolejowe i kursuje linia kolejowa nr 18. Miano drogi wodnej posiada przepływająca przez miasto Wisła.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słoneczna Polana?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczna Polana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczna Polana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szkolna (szkoła).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Słoneczna Polana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczna Polana znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Nr 27 w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa nr 19 w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słoneczna Polana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczna Polana w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.05.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: