Osiedle Zamkowe

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zamkowa, oferowane bezpośrednio przez

Budinwest Sp. z o.o.

Racibórz, ul. Zamkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Zamkowe

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 1 dom

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Projektując Osiedle „ZAMKOWE” skoncentrowaliśmy się nie tylko na nowoczesnym wyglądzie budynków ale również na najdrobniejszych szczegółach projektowych. Każdy, nawet najmniejszy element został przez naszych architektów przemyślany tak, aby przyszli mieszkańcy czuli się naprawdę komfortowo.

Nasze domy i mieszkania są ofertą dla tych, którzy nie chcą mieszkać w wielkoblokowym zbiorowisku, ale też nie chcą budynków indywidualnych jednorodzinnych.

To oferta również dla młodych ludzi, którzy zajęci pracą zawodową, poszukują wygodnego mieszkania z niedużym zielonym ogródkiem, tarasem do wypoczynku w dni wolne od pracy ale również i wygodnym garażem lub miejscem postojowym.

Inwestycja Osiedle Zamkowe znajduje się w Raciborzu, ul. Zamkowa (27.1 km od Jastrzębia-Zdroju), została zrealizowana przez Budinwest Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Zamkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego domu.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zamkowe nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budinwest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Ostróg to najatrakcyjniejsza dzielnica Raciborza. Bezpośrednio przylega do Centrum, będąc jednocześnie jednym z bardziej zielonych i cichych miejsc miasta.

W sąsiedztwie naszej inwestycji znajdziecie Państwo wszystko, czego możecie potrzebować: pełna oferta edukacyjna (szkoły, przedszkola), kompleksy rozrywkowe i sportowe (korty tenisowe i kręgielnia w bliskim sąsiedztwie), nowo powstający Aquapark i Orlik, bogate zaplecze kulturalne, Zamek Piastowski i Browar, przepiękny Park Zamkowy podkreślają wyjątkowość tej lokalizacji.

Tu cała rodzina znajdzie atrakcje dla siebie o każdej porze roku. Latem długie spacery, ścieżki rowerowe, basen, boiska do gry w piłkę, a zimą lodowisko, kryta pływalnia .

Zaledwie kilka minut drogi dzieli Osiedle „Zamkowe” od ścisłego centrum, od bogatej sieci handlowo-usługowej.

Racibórz to miasto położone w południowej części Polski, w województwie śląskim. Jego powierzchnia zajmuje 75,01 km2, a liczba mieszkańców wynosi ok. 55 tysięcy. Miasto zlokalizowane jest najbliżej Ostrawy, Katowic oraz Opola. Położenie geograficzne sprawia, że miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów, a w szczególności przez pasjonatów wycieczek górskich. Racibórz leży nad rzeką Odrą. Otoczony przez Pogórze Karpackie oraz Góry Opawskie należące do Sudetów Wschodnich, stwarza wiele możliwości do uprawiania aktywności fizycznych. Do jednych z ciekawszych atrakcji należą spływy kajakowe po Odrze, które odbywają się w sezonie letnim. Na liście wartościowych zabytków uplasował się Zamek Piastowski, natomiast największym zainteresowaniem cieszą się: Muzeum w Raciborzu, Arboretum Bramy Morawskiej - gdzie można odpocząć wśród zieleni i odwiedzić mini zoo oraz całoroczny “Zaczarowany Ogród”

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Zamkowe?

Miasto leży w obrębie Euroregionu Silesia. Miasto posiada drogę krajowa nr 45, łączącą Chałupki z miastem Złoczew. Występuje tutaj także sześć dróg wojewódzkich. Droga wojewódzka nr 416 na trasie: Krapkowice - Racibórz, nr 915 z bezpośrednim połączeniem do wsi Ciechowice, jak również droga wojewódzka nr 916 przebiegająca przez Pietraszyn, Samborowice oraz Racibórz. Wyróżniają się, także dwie drogi wojewódzkie nr 919 z dogodnym dojazdem do Rudy Sośnicowice, a także nr 935 ( Racibórz , Rydułtowy, Rybnik, Żory, Pszczyna). W odległości ok. 40 km od miasta znajduje się lotnisko międzynarodowe w Ostrawie, a o ok. 30 km leży autostrada A1.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zamkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1032 metrów od inwestycji Osiedle Zamkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Racibórz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Zamkowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zamkowe znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 im. Arki Bożka w odległości 223 m, szkoła w odległości 249 m, szkoła w odległości 282 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Zamkowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ - Twój Lekarz w odległości 393 m, Stomatog lek. J. Kęsicka - Dymek w odległości 420 m, Przychodnia ortodontyczno-stomatologiczna w odległości 626 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zamkowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 306 m znajduje się Twist, w odległości 317 m znajduje się Berliniok, w odległości 335 m znajduje się Tanie warzywa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zamkowe w odległości 45 m znajduje się OSIR Racibórz, w odległości 66 m znajduje się Hala kortowa, w odległości 98 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pozostałe oferty

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: